ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PRÍSLUŠENSTVO PRE KRABICE NA PIZZU

Hľadáte ideálne riešenie, ako doručiť zákazníkovi teplú pizzu aj do vzdialenejších oblastí? Pre všetky donášky jedla ponúkame kvalitné termo tašky v rôznych veľkostiach, ktoré v sebe skrývajú dodatok miesta aj pre

Hľadáte ideálne riešenie, ako doručiť zákazníkovi teplú pizzu aj do vzdialenejších oblastí? Pre všetky donášky jedla ponúkame kvalitné termo tašky v rôznych veľkostiach, ktoré v sebe skrývajú dodatok miesta aj pre pizza boxy. Jednoducho sa používajú a pre každého, kto to s donáškou jedla myslí naozaj vážne by poriadna termo taška mala byť samozrejmou výbavou.

Donášky jedál zažívajú svoj rozmach a tieto služby sú stále žiadanejšie. Reštaurácia, bistrá a iné gastro prevádzky by tomu prirodzene mali prispôsobiť aj svoju výbavu a spôsob, akým sa k ponúkaným jedlám zákazníci dostanú. Dostať studenú pizzu teda rozhodne nie je ničím príjemným a samotná pizza môže byť akokoľvek dobrá, ak príde studená, na zákazníka dojem určite neurobí.

Prevádzkujte donášku jedál ako profesionál

K donáške jedla patrí aj profesionálna výbava. Využite preto nami ponúkané príslušenstvo pre krabice na pizzu v podobe donáškových termo tašiek. Tieto tašky sú vyhotovené z termoizolačných materiálov, ich vnútrajšok sa v prípade potreby dá veľmi ľahko a rýchlo umyť. Taška udržiava teplotu a tak aj po dlhšej jazde doručíte zákazníkovi jedlo teplé.

tip Donáškovú termo tašku je možné vďaka kvalitným zipsom ľahko rozopnúť, čo je mimoriadne praktické nielen pri samotnom balení pizza boxov a iných obalov, ale aj pri odovzdávaní jedla zákazníkovi. Vyberte si zo 4 rôznych veľkostí, tá najmenšia vám vystačí na 6 pizza krabíc a do tej najväčšej sa zmestí aj viac ako 10 pizza krabíc.

Medzi príslušenstvom pre krabice na pizzu nemôže v našej ponuke okrem tašiek chýbať ani plastový dištančný stojan, ktorý zabezpečí, že pizza sa o krabicu neotlačí a zostane presne na svojom mieste.

Príslušenstvo pre krabice na pizzu | Obaly a boxy na jedlo | markbal.sk

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek