ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

KRABICE NA PIZZU Z VLNITEJ LEPENKY

Aby sa pizza vždy dostala bezpečne a bez ujmy na miesto určenia, potrebuje kvalitnú krabicu. U nás nájdete krabice na pizzu vyrobené z kvalitnej vlnitej lepenky, ktorá je dostatočne pevná a pizzu ochráni pred poškodením. Obmedzte počet...

Aby sa pizza vždy dostala bezpečne a bez ujmy na miesto určenia, potrebuje kvalitnú krabicu. U nás nájdete krabice na pizzu vyrobené z kvalitnej vlnitej lepenky, ktorá je dostatočne pevná a pizzu ochráni pred poškodením. Obmedzte počet reklamácií na minimum a dodávajte pizzu vašim zákazníkom hygienickým spôsobom tak, aby si ju mohli vychutnať bez akýchkoľvek výhrad.

Kvalitné krabice na pizzu

Donáškové služby a zákazníci vedia, že pizza si toho počas prepravy užije niekedy celkom dosť. Stačí menej šetrné zaobchádzanie počas prepravy a pizza bude doručená v nevábnom stave. Práve preto je veľmi dôležité staviť na skutočnú kvalitu. Pizza boxy, ktoré nájdete v našej ponuke sú vyrobené z kvalitnej lepenky, ktorá drží svoj tvar a vo vnútri krabice zachováva teplo. Vďaka tomu aj pizza po menej šetrnej alebo dlhšej preprave príde zákazníkovi ešte teplá a v stave, ako keby ste ju servírovali priamo v reštaurácii.

Krabice na pizzu pre každú veľkosť

Nie je pizza ako pizza a my to vieme. Práve preto ponúkame krabice na pizzu v rôznych rozmeroch. Výber pizza boxov tak môžete presne prispôsobiť vašej ponuke. Medzi najobľúbenejšie patria pizza krabice s rozmermi 32,5 x 32,5 x 3 cm, 40 x 40 x 4 cm a taktiež XXL pizza krabice s rozmermi 50 x 50 x 5 cm. Myslíme aj na špeciálne požiadavky pizzérií a preto ponúkame aj boxy na prekladanú pizzu calzone. Ak vám na kvalite prepravy naozaj záleží, odporúčame použiť dištančný stojanček z plastu, a umiestniť ho do stredu pizze.

Ľahké skladovanie pizza obalov

tip Pizza krabice dodávame v rozloženom stave, čím je zabezpečené ich jednoduché skladovanie. V prevádzke tak môžete mať stovky až tisíce kusov krabíc bez toho, aby vám zaberali veľa miesta. Krabice na pizzu ponúkame s potlačou v rôznych štýloch – stačí si iba vybrať tú, ktorá sa k charakteru vašej prevádzky hodí najviac.

 

Krabice na pizzu z vlnitej lepenky | Boxy a krabice  |  markbal.sk

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek