ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

TORTOVÉ A ZÁKUSKOVÉ KRABICE

Krabice na zákusky a tortu nesmú chýbať v žiadnej poriadnej cukrárni a pekárni. Nezáleží na tom, či sa špecializujete na veľkovýrobu alebo iba príležitostne vyrábate zákusky pre vašich klientov, kvalitný obalový materiál sa vám určite zíde. Ponúkame...

Krabice na zákusky a tortu nesmú chýbať v žiadnej poriadnej cukrárni a pekárni. Nezáleží na tom, či sa špecializujete na veľkovýrobu alebo iba príležitostne vyrábate zákusky pre vašich klientov, kvalitný obalový materiál sa vám určite zíde. Ponúkame vám kvalitné tortové a zákuskové krabice v rôznych veľkostiach a vyhotoveniach, ktoré zaručia, že vaše poctivo vyrobené dobroty sa počas cesty neznehodnotia.

Krabice na zákusky s uškom

Preprava zákuskov a tôrt v mnohých prípadoch nie je vôbec jednoduchá. Vyžaduje si totiž nielen rýchlosť, aby zákusky neznehodnotili vyššie teploty, ale aj maximálnu opatrnosť. Krabica na zákusky by mala byť ľahká ale zároveň dostatočne pevná a veľká, aby si v nej každý jeden zákusok našiel dostatok miesta. V prípade menších aj väčších krabíc na zákusky je praktickým doplnkom uško z vlnitej lepenky, ktoré vám umožní pohodlnú manipuláciu s celým balením.

Krabice na torty aj svadobnú výslužku

Krabice na torty sú vyhotovené z tenkého tvrdeného papiera a pri výbere odporúčame zohľadniť nielen priemer torty, ale najmä jej výšku. Krabice na torty sú v decentnom bielom vyhotovení, pričom v našej ponuke nájdete tortové krabice z vlnitej lepenky s elegantnou celoplošnou potlačou. Vybrať si môžete malé aj väčšie krabice na tortu, menšie krabice na výslužku či dokonca veľmi pekné svadobné košíčky s uškom.

tipKrabice na zákusky a torty dodávame rozložené, vďaka čomu sa dajú veľmi ľahko skladovať. Vybrať si môžete balenia po 50 až 100 kusoch. Svoje využitie si tieto krabice nájdu ako v cukrárňach a pekárňach, tak aj na použitie v domácnostiach pri rôznych rodinných oslavách alebo organizovaní svadby.

Tortové a zákuskové krabice | Obaly a boxy | markbal.sk

Počet produktov: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek