ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PAPIEROVÉ FOOD BOXY

Balenie jedla so sebou môže byť pre vás otázkou niekoľkých sekúnd. Nezáleží na tom či prevádzkujete veľkú reštauráciu alebo fast food stánok, papierové food boxy si u vás určite nájdu svoje uplatnenie. Vybrať si ich môžete v rôznych tvaroch a...

Balenie jedla so sebou môže byť pre vás otázkou niekoľkých sekúnd. Nezáleží na tom či prevádzkujete veľkú reštauráciu alebo fast food stánok, papierové food boxy si u vás určite nájdu svoje uplatnenie. Vybrať si ich môžete v rôznych tvaroch a vyhotoveniach a čo ešte lepšie, ich používaním nespôsobujete nadmernú záťaž pre životné prostredie. Zistite, prečo by ste mali papierové food boxy používať aj vy.

Food boxy nielen pre jedlá ázijskej kuchyne

Food boxy, alebo ak chcete krabičky na jedlo, sú rýchlym a cenovo dostupným spôsobom, ako ponúkané pokrmy zabaliť pre vašich zákazníkov. Sú veľmi skladné a doslova v priebehu pár sekúnd sa dajú ľahko zložiť do požadovaného tvaru. Z tohto pohľadu ponúkame food boxy, ktoré sú hranaté, okrúhle, prípadne sú tvarovo prispôsobené pre hamburgery alebo ázijské jedlá. Food boxy sú vhodné na balenie prakticky všetkých typov pokrmov – zvlášť obľúbené sú najmä pri ázijských slížových pokrmoch alebo drobnom občerstvení, ako sú napríklad hranolčeky.

tip Okrem samotných škatuliek na jedlo, v tejto kategórii nájdete aj papierové misky na polievku, papierový wrap a tiež tzv. salat box s priehľadnou vrchnou stranou, vďaka ktorej vami ponúkaný šalát priláka nejeden zvedavý pohľad. Pri balení do food boxov si ušetríte množstvo času, námahy a túto starosti napokon ušetríte aj vašim zákazníkom – z food boxu sa totiž budú môcť pohodlne aj najesť, vďaka čomu je tento obalový materiál priam ideálny na rôzne street food festivaly a iné outdoor akcie. Samozrejmosťou je pri vybraných food boxoch aj nepremastiteľná úprava.

Používaním papierových food boxov navyše nezaťažujete prírodu, vyrobené sú totiž z recyklovaného papiera, ktorý je po spracovaní možné opätovne použiť. Papierové food boxy ponúkame v baleniach po 25 a 50 kusov, čo je ideálnou voľbou aj pre malé gastro prevádzky.

Papierové food boxy | Menu boxy a obaly na jedlo | markbal.sk

Počet produktov: 14

Zobrazuje sa 1-14 z 14 položiek