ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

MENU BOXY termo boxy (XPS)

Menu boxy z EPS patria dlhodobo medzi veľmi obľúbené. Boxy na jedlo vyrobené z penového polystyrénu sú veľmi ľahké, cenovo dostupné a dajú sa ľahko skladovať. Nepredstavujú navyše žiadne zdravotné riziko, sú schválené na priamy kontakt...

Menu boxy z EPS patria dlhodobo medzi veľmi obľúbené. Boxy na jedlo vyrobené z penového polystyrénu sú veľmi ľahké, cenovo dostupné a dajú sa ľahko skladovať. Nepredstavujú navyše žiadne zdravotné riziko, sú schválené na priamy kontakt s potravinami a zabezpečia vám pohodlné a bezpečné prevážanie jedla.

V dnešnej dobe sú EPS termo boxy na jedlo doslova nevyhnutnosťou v každej gastro prevádzke, zistite, v čom spočívajú ich najdôležitejšie výhody.

Jednoduchá manipulácia

S EPS boxmi na jedlo je manipulácia veľmi jednoduchá. Dajú sa totiž ľahko zatvoriť a následne aj otvoriť, dobre držia tvar a problémom nie je ani preprava viacerých boxov naraz. Najmä v prípade donáškových služieb ide o dôležitú výhodu, keďže jednotlivé menu boxy je možné jednoducho naskladať priamo na seba.

Menu boxy s priečinkami

tip Termo boxy na jedlo ponúkame vo vyhotoveniach s viacerými priečinkami a tak sa jednotlivé časti pokrmu počas prepravy nezmiešajú. Praktické, ak chcete od seba oddeliť napríklad prílohu od mäsa. Vybrať si môžete menu box s dvomi a tromi priečinkami, čím si svoje obľúbené jedlo vychutnáte presne tak, akoby ste ho jedli priamo z taniera.

Vhodné pre studené aj teplé pokrmy

EPS termo boxy je možné použiť na balenie a prepravu teplých aj studených pokrmov. Zabalíte do nich jednoducho hlavné jedlá, šaláty, zákusky a iné pekárenské výrobky. V prípade teplých pokrmov je výhodou aj to, že EPS má schopnosť dlho udržať jedlo teplé.

Menu boxy na jedlo | Termo boxy | markbal.sk

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek