ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

MENU MISY DO MIKROVLNNEJ RÚRY (PP)

Hľadáte ideálny a spoľahlivý spôsob, ako prepravovať jedlá bez poškodenia? Využite špeciálne menu misy do mikrovlnnej rúry, ktoré sú vyhotovené z kvalitného polypropylénu. Misky na jedlo sú použiteľné aj opakovane a využijú ich nielen...

Hľadáte ideálny a spoľahlivý spôsob, ako prepravovať jedlá bez poškodenia? Využite špeciálne menu misy do mikrovlnnej rúry, ktoré sú vyhotovené z kvalitného polypropylénu. Misky na jedlo sú použiteľné aj opakovane a využijú ich nielen gastro prevádzky, ale aj donáškové služby a tiež všetci, ktorí hľadajú bezpečný spôsob prepravy hotových pokrmov.

Menu misy na jedlo z kvalitného polypropylénu sú ideálnym riešením vždy, keď sa na prepravu jedál kladú tie najvyššie nároky. Použitý materiál prepožičiava týmto miskám vynikajúce vlastnosti, vďaka čomu nie je problémom ani menej šetrné zaobchádzanie či dodatočné zohrievanie pokrmu v mikrovlnnej rúre. Do miesta určenia príde takto zabalené jedlo bez poškodenia, vyliatia či iného znehodnotenia.

Menu misy do mikrovlnnej rúry sú praktické a bezpečné

Samozrejmosťou je použitie polypropylénu schváleného pre priamy kontakt s potravinami. Ide o zdravotne nezávadný materiál, vďaka ktorému sú tieto menu misy dostatočne pevné a ľahko sa s nimi manipuluje. Ich nepochybnou výhodou je možnosť balenia príliš horúcich, ale napríklad aj zamrazených potravín.

tipPP misky na jedlo do mikrovlnnej rúry si môžete vybrať v rôznych vyhotoveniach a tvaroch. Zvlášť obľúbené sú oválne misky a tiež dvojdielne misky na jedlo. Tie obsahujú dva oddelené priečinky, ktoré zaručia, že jednotlivé zložky pokrmu sa vám pri preprave nezmiešajú. Menu misy do mikrovlnnej rúry sa skladujú a používajú veľmi jednoducho. Spodné diely môžete poukladať na seba, pričom v prípade potreby stačí misku vytiahnuť a umiestniť na ňu vypuklé priehľadné viečko.

Menu misy do mikrovlnej rúry | Menu boxy a obaly na jedlo | markbal.sk

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek