ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

BIO BOXY Z CUKROVEJ TRSTINY

Baľte jedlo rýchlo, profesionálne a s minimálnymi dopadmi na životné prostredie. Bio boxy z cukrovej trstiny sú spoľahlivým gastro obalom, ktorý je bezpečný a využiteľný v mnohých oblastiach. Využiť ich môžete na balenie teplých aj...

Baľte jedlo rýchlo, profesionálne a s minimálnymi dopadmi na životné prostredie. Bio boxy z cukrovej trstiny sú spoľahlivým gastro obalom, ktorý je bezpečný a využiteľný v mnohých oblastiach. Využiť ich môžete na balenie teplých aj studených pokrmov. Naplno ich zužitkuje každá reštaurácia, cukráreň, fast food a všetky ďalšie typy gastro prevádzok. Bio boxy z cukrovej trstiny ponúkajú jedinečnú kombináciu vlastností, vďaka ktorým sa im vyrovná iba máloktorý iný obal na jedlo.

Rozšíreným eko gastro obalom sú boxy na jedlo z cukrovej trstiny. Ich výhodou je, že sú rozložiteľné, jedlo uchovávajú dlhšie čerstvé a pri preprave pokrmov sa na ne môžete maximálne spoľahnúť. Rozložiteľné boxy z cukrovej trstiny spĺňajú aj tie najprísnejšie normy a sú certifikované pre priamy kontakt s jedlom a tekutinami. Zhrnuli sme pre vás najdôležitejšie výhody menu boxov z cukrovej trstiny.

Minimálne dopady na životné prostredie

Jednorazové obaly na jedlo môžu mať iba minimálne dopady na životné prostredie, ak si vyberiete ten správny materiál. Cukrová trstina je 100 % rozložiteľná a kompostovateľná. Znamená to, že menu boxy z cukrovej trstiny majú len minimálne dopady na životné prostredie, čo ocenia aj vaši zákazníci, ktorým záleží na životnom prostredí.

Vhodné na balenie rôznych jedál

Bio boxy z cukrovej trstiny si môžete v rôznych tvarových vyhotoveniach, vhodné sú na horúce polievky, hlavné jedlá a tiež sú k dispozícii s rozdelením na viacero priečinkov, aby sa jednotlivé zložky pokrmu nezmiešali. Tieto boxy navyše veľmi dobre pohlcujú vlhkosť a tak v nich balené jedlo zostáva dlhšie čerstvé.

Ľahko sa dajú skladovať

Ak sa chcete s menu boxami adekvátne predzásobiť, je dôležité, aby ich bolo možné ľahko skladovať. Bio boxy sú skladateľné a teda majú aj minimálne priestorové nároky.

Bio boxy z cukrovej trstiny | menu boxy a krabice | markbal.sk

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek