ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

ECO - BIO PRODUKTY

Potrebujete používať jednorazový riad, ale nie je vám ľahostajné životné prostredie? Vyberte si z našej ponuky ECO – BIO produktov, v rámci ktorej nájdete produkty vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov, ktoré výrazne zmierňujú...

Potrebujete používať jednorazový riad, ale nie je vám ľahostajné životné prostredie? Vyberte si z našej ponuky ECO – BIO produktov, v rámci ktorej nájdete produkty vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov, ktoré výrazne zmierňujú dopady používania jednorazových riadov na životné prostredie. Samozrejme, všetky tieto eco – bio produkty sú schválené na priamy kontakt s potravinami.

Produkty z bio papiera

Papier má pri jednorazových obaloch a riadoch nezastupiteľnú funkciu. Nie je nám však jedno, z akých pochádza zdrojov. Ponúkame preto produkty z bio papiera, ktorý je recyklovateľný a 100 % biologicky rozložiteľný. Medzi produktmi z bio papiera nájdete slamky, tácky, misky a ďalší jednorazový riad, ktorý v porovnaní s bežnými plastovými alternatívami nepredstavuje tak veľkú záťaž pre životné prostredie.

Produkty z bio plastu

Plast má vlastnosti, ktoré sú pri používaní jednorazového riadu neraz priam vyžadované. Je to predovšetkým nízka hmotnosť, vysoká odolnosť, trvanlivosť a tvarová stálosť. Ako to ale spraviť, aby netrpela príroda? Riešením je používanie bio plastov vyrábaných z biomasy, ktoré spĺňajú podmienku biologickej rozložiteľnosti. Biomasa používaná pri výrobe tohto materiálu pochádza väčšinou z kukurice, cukrovej trstiny alebo z technického konope.

Produkty z cukrovej trstiny

Obaly na jedlo, misky, taniere a iný jednorazový riad je možné vyrobiť aj z cukrovej trstiny. Aj v tomto prípade môžete počítať so 100 % rozložiteľnosťou. Okrem toho, obaly na jedlo z tohto materiálu sú veľmi pevné a zároveň pohlcujú vlhkosť, vďaka čomu si pokrm dlhšie zachová svoju čerstvosť.  

Produkty z dreva a bambusu

Medzi eco bio produktmi majú svoje miesto aj drevené a bambusové jednorazové príbory a ďalšie doplnky. Riad z tohto tradičné materiálu je pevný a vydrží toho naozaj veľa. Využíva sa pri servírovaní fingerfood ako malé misky, napichovadlá alebo iný príbor. Produkty z dreva a bambusu je možné v plnej miere recyklovať. 

ECO - BIO produkty | Obaly na jedlo, slamky, bio plast  | markbal.sk

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Nájdite znova to, čo hľadáte