ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

ČISTIACE PROSTRIEDKY

Šetrné voči pokožke a nekompromisné voči nečistotám. Tak by sme mohli jednou vetou charakterizovať čistiace prostriedky na profesionálne aj domáce použitie, ktoré nájdete v našej ponuke. V praktických niekoľkolitrových baleniach si...

Šetrné voči pokožke a nekompromisné voči nečistotám. Tak by sme mohli jednou vetou charakterizovať čistiace prostriedky na profesionálne aj domáce použitie, ktoré nájdete v našej ponuke. V praktických niekoľkolitrových baleniach si môžete vybrať čistiace prostriedky s veľmi vysokou účinnosťou, s ktorými upratovanie hravo zvládnete.

Čistiace prostriedky na podlahy

Pre gazdinky, upratovacie služby ale aj pre celý rad komerčných prevádzok ponúkame čistiace prostriedky na podlahy, riady, WC a všetky ostatné miesta, kde sa vyžaduje dokonalý lesk a čistota. Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy s príjemnou vôňou si svoje uplatnenie nájde všade, kde sa vyžaduje pravidelné umývanie. Podlahu s ním nielenže dokonalo vyčistíte, ale aj príjemne rozvoniate. Vyberte si niektoré z 5-litrových balení a majte istotu, že čistiaci prostriedok vám vydrží dlho aj pri pravidelnom a intenzívnom čistení.

Čistiace prostriedky do kuchyne

Vysoké nároky na čistotu sú samozrejmosťou aj v kuchyniach. Nemyslíme tým iba kuchyne v domácnostiach, ale napríklad aj kuchyne v reštauráciách, fast food kuchyniach či rôznych jedálňach. Svoje uplatnenie si tu nájdu nielen čistiace prostriedky na podlahu, ale aj špeciálne prípravky na čistenie riadu a odmasťovanie. Problémy s odstraňovaním pripálených zvyškov vďaka čistiacim prostriedkom do kuchyne hravo zvládnete.

Dezinfekčné čistiace prostriedky

tip Ak je vašou prioritou nielen čistota, ale aj dôkladná dezinfekcia, máme pre vás aj dezinfekčné čistiace prostriedky vhodné na všetky bežné povrchy. Použiť ich môžete na dezinfekciu umývateľných plôch a rôznych predmetov, čím účinne zabránite kontaminácii. Sú vhodnou voľbou do kúpeľní, toaliet, kuchýň a chýbať by nemali v žiadnom stravovacom či zdravotníckom zariadení.

Čistiace prostriedky na podlahy a do kuchyne | Dezinfekcia | markbal.sk

Počet produktov: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek
 • MADEL PIATTI 4 litr. saponát na riad, hyg. prípravok na umývanie riadu

  4,61 €

  Tekutý pH neutrálny bezfosfátový prípravok na umývanie riadu, skla, podlahy s citrusovými plody. Vhodný aj pre citlivú pokožku.

  Objem: 4 000 ml

  POZOR

  H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

 • Sgrassa brilla 5 litr. hyg. odmasťovací prostriedok

  12,54 €

  Univerzálny odmasťovací a čistiaci prostriedok. Odmasťuje a čistí kuchynské rúry, drezy, hrnce, krájače, grily, obkladačky, pracovné plochy a podlahy. Odporúčaný aj pre profesionálne použitie - napríklad na odstránenie mastnoty z motorov, prevodoviek a dielní.

   

  POZOR

  H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

 • PULIRAPID WC GEL hyg. čistiaci prostriedok na WC 750ml

  2,35 €

  Čistiaci a hygienizujúci gélový prostriedok na WC s morskú vôňou, ktorý odstráni aj najodolnejšie vápenaté usadeniny a baktérie, a to aj pod okrajom toaletnej misy. Pôsobí aj pod vodnou hladinou. Zanechá toaletnú misu žiarivo čistú a príjemne voňavú. 
  Upozornenie: Spôsobuje poleptanie. Dráždi dýchacie orgány. Obsahuje kyselinu chlorovodíkovú 12% - EC: 231-595-7. ŽIERAVÝ!

  Predaj len osobám nad 18 rokov!

  NEBEZPEČENSTVO

  H314 Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.

  H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.

 • DEOFORM hyg. dezinfekčný a čistiaci prostriedok s vôňou 5 litr.

  10,19 €

  Tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok DEOFORM s baktericídnym a fungicídnym pôsobením s vôňou.


  DEOFORM je určený pre dezinfekciu a čistenie plôch a predmetov (podlahy, nábytok, plastické hmoty, sanitárne zariadenia a pod) v zdravotníctve, komunálnej oblasti, a domácnostiach. Produkt nesmie prísť do kontaktu s potravinami a je určený len pre vonkajšie použitie. 

  Registrácia v SR: REG-3371-16.6.03/16797

  Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

   

  POZOR

  H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

  H315 Dráždi kožu.

   

 • PULIRAPID Aceto 750ml na vápenaté usadeniny s prírodným octom hyg.

  3,30 €

  Pulirapid Aceto s prírodným octom čistí do vysokého lesku a odstraňuje vápenaté usadeniny, stopy mydla a hrdzu v kuchyni, kúpeľni a na veľkých povrchoch. Použite na nerezový drez a vodovodné batérie, keramické umývadlá, vane a bidety, podlahy, dlaždičky, keramiku, príbory, poháre, jedálenské súpravy a pod. Oplachuje sa. Upozornenie: Dráždi oči a pokožku. Navyše obsahuje prírodný ocot, ktorý pomáha odstraňovať hrdzu a vodný kameň a zabezpečí, že sa čistené povrchy budú opäť žiarivo lesknúť.

  Predaj len osobám nad 18 rokov!

  NEBEZPEČENSTVO

  H314 Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.

 • DEOFORM 1000 ml hyg. dezinfekčný a čistiaci prostriedok

  2,02 €

  Tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok s vôňou proti baktériám a plesniam DEOFORM. Je určený na dezinfekciu a čistenie umývateľných plôch a predmetov: podláh, kachličiek, dverí, sanitárnych zariadení, vnútra chladničiek, kuchynských pracovných plôch, krájačov, nožov atď. Produkt nesmie prísť do kontaktu s potravinami a je určený len pre vonkajšie použitie.

  Registrácia v SR: REG-3371-16.6.03/16797


  Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

   

  POZOR

  H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

  H315 Dráždí kožu.

 • PAVISTELLA na umývanie podláh 5 litr.

  6,83 €

  Pavistella je vonný prostriedok na umývanie podláh a tvrdých umývateľných povrchov. 


  Použitie: Nalejte prípravok na vlhkú handru, umyte žiadaný povrch a nechajte zaschnúť. Čistou handrou alebo strojom vyleštite. Miestnosť budete mať čistú a pekne prevoňanú. Je vhodný na čistenie mramoru, žuly, kameňa, keramiky, dlažby, linoleá aj laminátov. 


  Dávkovanie: 100 ml na 1 l vody. Pri veľkom znečistení nalejte produkt priamo na hubku, očistite žiadaný povrch. 

   

  Objem: 5000 ml

 • SGRASSA BRILLA 750 ml odmašťovač

  3,02 €

  Univerzálny odmasťovací a čistiaci prostriedok Sgrssa & Brilla. Odmasťuje a čistí kuchynské rúry, drezy, hrnce, krájače, grily, obkladačky, pracovné plochy a podlahy. Odporúčaný aj pre profesionálne použitie - napríklad na odstránenie mastnoty z motorov, prevodoviek a dielní. Nerozprašujte produkt proti tvári.

  Objem: 750 ml

  POZOR

  H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

 • WINNI´S Multiuso 500 ml univerzálny prostriedok

  1,79 €

  Winni´s Multiuso je univerzálny hypoalergený čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy. Vhodný obzvlášť na sklo, zrkadlá, krištáľ, dvere, nábytok, dlaždice, lustre, pracovné plochy a pod.

  Nie je potrebné oplachovať! Vďaka svojmu zloženiu rastlinného pôvodu nevyvoláva alergické reakcie. Prípravok je plne biodegradabilný. Obal je ľahko recyklovateľný.

  Obsah: 500 ml

   

  VEGAN OK - certifikácia pre etické vegan produkty.

  SKINECO - zloženie produktu je derma-kompatibilné. Pozor! Prírodné alebo eko neznamená derma-kombatabilní.