ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

ČISTIACE PROSTRIEDKY

Šetrné voči pokožke a nekompromisné voči nečistotám. Tak by sme mohli jednou vetou charakterizovať čistiace prostriedky na profesionálne aj domáce použitie, ktoré nájdete v našej ponuke. V praktických niekoľkolitrových baleniach si...

Šetrné voči pokožke a nekompromisné voči nečistotám. Tak by sme mohli jednou vetou charakterizovať čistiace prostriedky na profesionálne aj domáce použitie, ktoré nájdete v našej ponuke. V praktických niekoľkolitrových baleniach si môžete vybrať čistiace prostriedky s veľmi vysokou účinnosťou, s ktorými upratovanie hravo zvládnete.

Čistiace prostriedky na podlahy

Pre gazdinky, upratovacie služby ale aj pre celý rad komerčných prevádzok ponúkame čistiace prostriedky na podlahy, riady, WC a všetky ostatné miesta, kde sa vyžaduje dokonalý lesk a čistota. Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy s príjemnou vôňou si svoje uplatnenie nájde všade, kde sa vyžaduje pravidelné umývanie. Podlahu s ním nielenže dokonalo vyčistíte, ale aj príjemne rozvoniate. Vyberte si niektoré z 5-litrových balení a majte istotu, že čistiaci prostriedok vám vydrží dlho aj pri pravidelnom a intenzívnom čistení.

Čistiace prostriedky do kuchyne

Vysoké nároky na čistotu sú samozrejmosťou aj v kuchyniach. Nemyslíme tým iba kuchyne v domácnostiach, ale napríklad aj kuchyne v reštauráciách, fast food kuchyniach či rôznych jedálňach. Svoje uplatnenie si tu nájdu nielen čistiace prostriedky na podlahu, ale aj špeciálne prípravky na čistenie riadu a odmasťovanie. Problémy s odstraňovaním pripálených zvyškov vďaka čistiacim prostriedkom do kuchyne hravo zvládnete.

Dezinfekčné čistiace prostriedky

tip Ak je vašou prioritou nielen čistota, ale aj dôkladná dezinfekcia, máme pre vás aj dezinfekčné čistiace prostriedky vhodné na všetky bežné povrchy. Použiť ich môžete na dezinfekciu umývateľných plôch a rôznych predmetov, čím účinne zabránite kontaminácii. Sú vhodnou voľbou do kúpeľní, toaliet, kuchýň a chýbať by nemali v žiadnom stravovacom či zdravotníckom zariadení.

Čistiace prostriedky na podlahy a do kuchyne | Dezinfekcia | markbal.sk

Počet produktov: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek