ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PRIEMYSELNÉ OBALY, STRETCH FOLIE

Priemyselné obaly z našej ponuky sa vyznačujú extra pevnosťou, variabilitou a spoľahlivosťou za veľmi priaznivú cenu. Spoľahnúť sa na ne môžete pri rôznych činnostiach v rámci priemyselných prevádzok, stavebných úpravách,...

Priemyselné obaly z našej ponuky sa vyznačujú extra pevnosťou, variabilitou a spoľahlivosťou za veľmi priaznivú cenu. Spoľahnúť sa na ne môžete pri rôznych činnostiach v rámci priemyselných prevádzok, stavebných úpravách, rekonštrukciách a iných prácach, pri ktorých by mohlo dôjsť k poškodeniu či nadmernému znečisteniu okolitého priestoru. 

Z čoho je priemyselný obal vyrobený

tipNajčastejšie používaným priemyselným obalom je tzv. vlnitá lepenka. Ide o obal so štruktúrovaným povrchom, ktorý sa zväčša vyrába z recyklovaného papiera. Na povrchu má lepenka vlnky, ktoré majú svoj význam z pohľadu zvýšenej odolnosti voči mechanickému pôsobeniu. Na jednej strane takto spracovaná lepenka chráni zabalený obsah pred nárazmi a na strane druhej je vďaka zvlnenému povrchu odolná voči ťahovému zaťaženiu. Znamená to teda, že po natiahnutej vlnitej lepenke je možné napríklad aj chodiť. 

Použitie vlnitej lepenky

Vlnitú lepenku je možné použiť doslova na stovky spôsobov. Tento typ obalového materiálu je tvarovo prispôsobiteľný a tak si svoje využitie nachádza v potravinárstve, pri stavebných prácach, rekonštrukciách ale aj v mnohých iných priemyselných oblastiach.

Vlnitá lepenka je veľmi vhodná aj pri maľovaní interiérových priestorov, je možné ňou obložiť podlahy, prípadne nábytok. Vlnité lepenky menších rozmerov je zas možné využiť na balenie rôzneho tovaru. 

Pri výbere lepenky sa rozhodujte podľa požadovaných rozmerov, veľkosti drážok a samotnej kvality vyhotovenia. Vlnitú lepenku dodávame štandardne v roliach s rozmermi 100 cm x 150 m, prípadne v menšom balení 100 cm x 10 m. Vyberte si u nás kvalitnú vlnitú lepenku a chráňte všetko, na čom vám záleží.

Priemyselné obaly | Stretch fólie | markbal.sk

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek