ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

POKLADNIČNÉ PÁSKY - ETIKETY

Pokladničné pásky sú nevyhnutnosťou pre každého podnikateľa, ktorý má povinnosť používať registračnú pokladnicu. Aby sa vám pokladničná páska neminula práve v tej najnevhodnejšej chvíli, je dôležité sa poriadne zásobiť vopred. Vedeli...

Pokladničné pásky sú nevyhnutnosťou pre každého podnikateľa, ktorý má povinnosť používať registračnú pokladnicu. Aby sa vám pokladničná páska neminula práve v tej najnevhodnejšej chvíli, je dôležité sa poriadne zásobiť vopred. Vedeli ste, aké sú medzi nimi rozdiely a prečo si vybrať pokladničné pásky práve u nás? Radi vám to vysvetlíme.

Vybrať si tú správnu pokladničnú pásku do registračnej pokladnice alebo platobného terminálu je jednou z prvých vecí, ktoré sa musí naučiť každý, kto tieto zariadenia používa. Nejde však iba o výber správneho typu a rozmeru pásky. Na dosiahnutie čo najdlhšej životnosti tlačiacich komponentov pokladne je dôležité vybrať si pokladničné pásky, ktoré sú kvalitné.

Ako si vybrať pokladničnú pásku?

tipPokladničné pásky sú vyrábané z bežného papiera alebo z termopapiera. V tomto prípade si stačí vybrať podľa toho, aký typ pokladničnej pásky odporúča výrobca pokladne alebo terminálu. V súčasnosti sú stále častejšou voľbou termopásky, ktoré sú vyrobené zo špeciálneho papiera citlivého na teplo. Ich najväčším prínosom je možnosť tlače bez použitia bežnej atramentovej náplne, samozrejme iba vtedy, ak vaša pokladnica termo tlač umožňuje.

Hneď po výbere pokladničnej pásky z toho správneho materiálu je potrebné ustriehnuť rozmer. Pri pokladničných páskach je uvedená vždy trojica číselných hodnôt, ktorá označuje šírku pásky, priemer kotúča pásky a napokon priemer dutinky.

Potrebné je vždy vybrať presne, akékoľvek dodatočné prispôsobenie pásky je prakticky nemožné. Pri výbere buďte preto obozretní a vyberte si pokladničnú pásku s rozmermi, ktoré sú uvedené výrobcom pokladnice alebo terminálu.

Takto sa vám určite nestane, že si vyberiete nesprávnu pokladničnú pásku.

V našej ponuke nájdete termo pokladničné pásky v 7 rôznych rozmeroch a za veľmi priaznivé ceny. Zásobte sa nimi vopred, aby vás pri používaní pokladnice nič neprekvapilo.

Pokladničné pásky | Termo pásky | Etikety | markbal.sk

Počet produktov: 19

Zobrazuje sa 1-19 z 19 položiek