ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

TÁCKY, TANIERE A MISKY

Najpoužívanejším jednorazovým riadom sú bezpochyby tácky, taniere a misky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou každého street food festivalu, jarmokov, hodov a podobných akcií. Malé papierové tácky na zákusky, papierové alebo plastové...

Najpoužívanejším jednorazovým riadom sú bezpochyby tácky, taniere a misky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou každého street food festivalu, jarmokov, hodov a podobných akcií. Malé papierové tácky na zákusky, papierové alebo plastové tanieriky či misky na polievku vhodné do mikrovlnnej rúry. S týmto jednorazovým riadom zaručene vyhoviete každému stravníkovi.

Papierový jednorazový riad

Papierové tácky, taniere a misky sú tradičnou a cenovo dostupnou voľbou, ako zabezpečiť stravovanie na rôznych miestach, väčšinou v exteriéroch. Vybrať si ich môžete v rôznych rozmeroch a sú veľmi skladné.

Spolu s jednorazovým príborom ide o univerzálnu možnosť, ako servírovať rôzne pokrmy.

tipAk ste sa už rozhodli pre papierový jednorazový riad, berte do úvahy, aké typy jedál plánujete podávať. Papierové taniere, tácky a misky si totiž môžete zakúpiť aj v nepremastiteľnej úprave. Takto upravený riad je potom ideálny na podávanie mastných jedál, ako sú napríklad lokše, klobásy alebo pečené mäso.

Plastový jednorazový riad

Na servírovanie mastných jedál je vhodný aj plastový jednorazový riad. Vybrať si môžete plastové taniere, misky aj tácky prakticky na všetky typy pokrmov. Zaujímavou možnosťou sú plastové taniere delené na niekoľko častí, ktoré uľahčia servírovanie jedál s viacerými prílohami. Misky a taniere vyrobené z polypropylénu je navyše možné používať aj v mikrovlnnej rúre.

Bio jednorazový riad z cukrovej trstiny

Jednorazové taniere, tácky a misky môžu byť tiež ekologické, ak sú vyrobené z toho správneho materiálu. Riešením je jednorazový riad vyrobený z lisovaných vlákien cukrovej trstiny.

tipSú vhodné pre teplú aj studenú kuchyňu a medzi ich prednosti patrí vysoká pevnosť a odolnosť. Vyskúšajte aj vy najmodernejšie bio jednorazové riady, ktoré vďaka možnosti ich 100% recyklácie môžete využívať bez akýchkoľvek výčitiek.

Tácky, taniere a misky | plastové taniere, papierové taniere | markbal.sk

Počet produktov: 79

Zobrazuje sa 1-24 z 79 položiek