ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PÁRTY DEKORÁCIE

Každá párty si zaslúži poriadnu prípravu a spolu s dekoráciami od nás to hravo zvládnete. Nezáleží na tom, či pripravujete oslavu pre deti alebo dospelých, u nás nájdete párty dekorácie prakticky na každú príležitosť. Vyberte si ozdoby...

Každá párty si zaslúži poriadnu prípravu a spolu s dekoráciami od nás to hravo zvládnete. Nezáleží na tom, či pripravujete oslavu pre deti alebo dospelých, u nás nájdete párty dekorácie prakticky na každú príležitosť. Vyberte si ozdoby na oslavu narodenín, firemný večierok, ples alebo karneval. Máme pre vás pripravené girlandy, doplnky na ozdobenie sály a chýbať nesmú ani nafukovacie balóniky.

Konfety, girlandy a serpentíny

Rozbaľte to vo veľkom štýle! Základom každej poriadnej oslavy je primeraná výzdoba prispôsobená buď oslávencovi alebo konkrétnej príležitosti. Vyzdobte miestnosť pestrofarebnými girlandami s rôznymi dĺžkami a vyhotoveniami a stoly ozdobte serpentínami. Možností, ako využiť tieto párty dekorácie sú prakticky neobmedzené. Vybrať si u nás môžete aj konfety na párty v tvare srdiečok, hviezdičiek alebo pestrofarebných bodiek.

Lampióny s veselými motívmi

Lampióny sú perfektným spôsobom, ako oživiť letné oslavy na záhrade a vyzdobiť detskú párty. V ponuke párty dekorácií máme okrúhle aj diskové lampióny s veselými motívmi a ďalšie príslušenstvo, s ktorými bude zapaľovanie a používanie lampiónov nielen jednoduché ale predovšetkým bezpečné.

Ozdoby na plesy a karnevaly

Farebné škrabošky, frčky ale aj klobúčiky. Všetky tieto dekorácie sú nevyhnutnou súčasťou karnevalov, silvestrovských a iných osláv. Zabavte sa vo veľkom štýle nech už je dôvod na oslavu akýkoľvek. S týmito doplnkami bude mať každá väčšia aj menšia párty tú správnu atmosféru.

Párty súpravy

tip Chceli by ste na oslave všetko pekne zladiť do jednotného štýlu? V tom prípade si vyberte párty súpravu pozostávajúcu z pohárikov, tanierov a obrúskov s rovnakým motívom. Vďaka párty súprave budete mať istotu, že všetko bude spolu dokonale ladiť. Mimochodom, nezabudnite ani na nafukovacie balóniky a príslušenstvo...

Párty dekorácie | Konfety, girlandy, lampióny, škrabošky | markbal.sk

Počet produktov: 75

Zobrazuje sa 1-24 z 75 položiek