ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

DEKORÁCIE

Originálne servírované jedlo alebo pitie môže ohúriť hneď dvakrát. Prvýkrát svojimi ingredienciami a spracovaním, a druhýkrát nápaditými doplnkami, ktoré zaručene zaujmú. Ponúkame vám špeciálne dekorácie, s ktorými zaujmete na každej...

Originálne servírované jedlo alebo pitie môže ohúriť hneď dvakrát. Prvýkrát svojimi ingredienciami a spracovaním, a druhýkrát nápaditými doplnkami, ktoré zaručene zaujmú. Ponúkame vám špeciálne dekorácie, s ktorými zaujmete na každej návšteve, párty či akejkoľvek spoločenskej udalosti. Vyberte si štýlové miešadlá, napichovadlá a párty dekorácie, ktoré sa pre hostí vašich akcií stanú zaujímavou spomienkou.

Dekorácie pre spoločenské akcie

Každý, kto z času na čas organizuje spoločenské akcie vie, že nie je dôležité iba to, čo ponúkate, ale aj to, akým spôsobom. Vzbudiť úprimný záujem a ohúriť je dnes stále ťažšie a vždy je dobré, ak ponúkané jedlo alebo nápoj môžete niečím ozvláštniť. Práve na tento účel slúžia rôzne dekorácie, vďaka ktorým dodáte jednohubkám alebo miešaným drinkom potrebnú iskru. Tieto doplnky využijete doma vždy vtedy, ak čakáte návštevu, prípadne sú ideálnou voľbou pre kaviarne, bary, diskotéky a reštaurácie, ktoré sa chcú svojou ponukou odlíšiť.

Dekorácie na servírovanie sú originálnym doplnkom na každú príležitosť

Dekorácie k jedlu a nápojom sú neodmysliteľnou súčasťou špeciálneho servírovania. Napichovadlá s farebnými perlami vdýchnu život aj jednoduchej obloženej mise, miešadlá v tvare golfovej palice ozvláštnia drinky napríklad po dobrom golfovom turnaji a lampióny sa zasa stanú krásnym doplnkom každej záhradnej párty.

Možností, ako využiť dekorácie z našej ponuky je naozaj neúrekom a v tomto smere môžete nechať naplno vyniknúť svoju fantáziu.

Okrem dekorácii na servírovanie u nás nájdete párty a sezónne dekorácie, vďaka ktorým získa každá oslava nezameniteľný štýl. Pripravte s nimi nezabudnuteľné narodeninové alebo detské oslavy a vychutnajte si so svojou rodinou a priateľmi všetky špeciálne udalosti.

tipSo sezónnymi dekoráciami bude pre vás celkom jednoduché pripraviť sa napríklad na Vianoce. Pripravené pre vás máme tematicky orientované ozdoby a doplnky, ktorými vašej domácnosti alebo prevádzke či obchodu razom vdýchnete slávnostnú atmosféru.

Nechajte sa inšpirovať a využite dekorácie z našej ponuky na dotvorenie nezabudnuteľnej atmosféry pre vašich návštevníkov.

Počet produktov: 122

Zobrazuje sa 1-24 z 122 položiek