ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

SVIEČKY

Iba máloktorý predmet sa postará o tak očarujúcu atmosféru po zotmení ako práve sviečky. Na domáce použitie, do hotelov ale aj reštaurácii či na rôzne akcie a podujatia, to všetko sú miesta, kde si sviečky nájdu svoje nezastupiteľné...

Iba máloktorý predmet sa postará o tak očarujúcu atmosféru po zotmení ako práve sviečky. Na domáce použitie, do hotelov ale aj reštaurácii či na rôzne akcie a podujatia, to všetko sú miesta, kde si sviečky nájdu svoje nezastupiteľné miesto. Sviečky sú teda bezpochyby jednou zo súčastí slávnostného stolovania a nezaobídu sa bez nich svadby, oslavy a ani rodinné obedy

Sviečky do interiéru

Stôl, pult alebo akékoľvek iné miesto, na ktorom servírujete jedlo môžete vhodným spôsobom doplniť o interiérové sviečky. Dostupné sú kónické sviečky, rovné sviečky a tiež valcové sviečky, pričom vybrať si môžete z rôznych farebných vyhotovení.

tipZaujímavú atmosféru môžete ľahko vytvoriť aj pomocou malých čajových sviečok, s ktorými môžete ľahko vytvoriť napríklad rôzne obrazce. 

 

Sviečky do exteriéru

Ponúkame tiež sviečky na vonkajšie použitie, čo sú predovšetkým olejové sviečky v špeciálnom obale alebo sviečky v skle, ktorých plamienok nezahasí dážď ani prudký vietor. Ideálne na svadby a rôzne záhradné párty, kde vytvoria pôsobivé osvetlenie, ktoré očarí vašich hostí. 

Sviečky na párty

Vyčarujte úsmev na tvári starším aj mladším s veselými párty sviečkami.

Sú dostupné v tvare číslic a tak z nich veľmi ľahko vyskladáte vek oslávenca.

Sú prispôsobené na to, aby slúžili ako zápich do torty. Neponúkame však iba číslicové sviečky, nájdete u nás aj klasické rovné sviečky na tortu a rôzne iné sviečky s veselými motívmi.

Stačí sa už iba vyzbrojiť zapaľovačom alebo zápalkami a párty sa môže začať!

Sviečky | Kónické | Rovné | Valcové | Čajové | markbal.sk

Počet produktov: 79

Zobrazuje sa 1-24 z 79 položiek