ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PRESTIERANIE NA STÔL

Nechajte stôl naplno vyniknúť vďaka doplnkom ako sú podložky na prestieranie, naperony, obrusy a dekoračné pásy. Stolové...

Nechajte stôl naplno vyniknúť vďaka doplnkom ako sú podložky na prestieranie, naperony, obrusy a dekoračné pásy. Stolové prestieranie z našej ponuky predstavuje ideálny spôsob, ako dosiahnuť vysoký efekt za veľmi prijateľné ceny. Tieto doplnky sú vyrobené z kvalitných materiálov a vhodné ako na vonkajšie, tak aj vnútorné stolovanie. 

Podložky na prestieranie

Absolútnym základom pri stolovaní je používanie podložiek, ktoré majú nielen dekoratívnu ale aj praktickú funkciu. Okrem toho, že pomocou farebných podložiek môžete stôl pekne dekorovať, tak nimi zároveň zabezpečíte, že aj po dojedení zostane stôl čistý. V ponuke máme aj jednorazové papierové prestieranie, ktoré je možné použiť tiež pri stolovaní vonku. Dôsledným používaním podložiek na prestieranie si výrazne ušetríte námahu s upratovaním stola. 

Obrusy

Používanie obrusov vylepšuje dojem z celého stolovania a platí to prakticky pri akejkoľvek príležitosti. Ponúkame papierové rolovacie obrusy v rôznych rozmeroch a farebných vyhotoveniach. Stolu tak môžete dodať eleganciu s bielym alebo čiernym obrusom, prípadne môžete siahnuť po pestrých farbách, ako je napríklad žltá alebo svetlozelená.

Rolovacie obrusy je možné použiť aj v exteriéri, v tomto prípade ale určite odporúčame tvarovateľné plastové spony, ktorými obrus spoľahlivo pripevníte o stôl. 

Dekorácie stola

tipCieľom stolovania nie je iba pohostiť na úrovni, ale aj sprostredkovať zážitok. Na to vám perfektne poslúžia dekorácie stola. Vyberte si pestrofarebné naperony ako atraktívny doplnok obrusu či rautové stolové sukienky, ktoré aj obyčajný stôl premenia na atraktívne miesto plné dobrôt. K dispozícii sú aj ozdobné stredové pásy, ktoré môžete prispôsobiť prakticky akémukoľvek typu stola.

Prestieranie na stôl | Naperony | Obrusy | Stredové pásy | markbal.sk

Počet produktov: 58

Zobrazuje sa 1-24 z 58 položiek