ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

HYGIENA

Vraví sa, že „čistota, pol života“. Platí, že dodržiavať aspoň základnú úroveň hygieny je potrebné úplne všade. Nie vždy to však stačí a je veľa miest, kde sú samozrejmosťou ešte vyššie hygienické nároky.

Ide predovšetkým o...

Vraví sa, že „čistota, pol života“. Platí, že dodržiavať aspoň základnú úroveň hygieny je potrebné úplne všade. Nie vždy to však stačí a je veľa miest, kde sú samozrejmosťou ešte vyššie hygienické nároky.

Ide predovšetkým o verejne prístupné priestory, gastro zariadenia, obchody a rôzne komerčné prevádzky. Všade, kde je potrebné zabezpečiť hygienu na vysokej úrovni, je možné využiť nami ponúkané hygienické prostriedky. Efektívne s nimi zvládnete ochranu svojho zdravia, zabezpečenie čistoty a aj následné udržiavanie vysokého hygienického štandardu.

Hygienické pomôcky pre firmy aj domácnosti

tipHľadáte hygienické prostriedky do svojej firmy? Ste na správnej adrese! V našej ponuke nájdete všetko, čím je možné ľahko zabezpečiť dodržiavanie hygienických návykov. Základom ponuky hygienických prostriedkov sú tzv. osobné ochranné pomôcky, ktoré sú určené priamo na ochranu osôb.

V zdravotníctve, potravinárstve a mnohých ďalších oblastiach používanie osobných ochranných pomôcok absolútnou nevyhnutnosťou. Ide predovšetkým o ochranné štíty tváre, jednorazové rukavice, pokrývky hlavy a jednorazové hygienické obleky.

Vďaka svojmu precíznemu spracovaniu sú tieto prostriedky nielen pohodlné na nosenie, ale pomôžu vám udržať maximálnu možnú úroveň hygieny aj v potenciálne rizikovom prostredí.

Pre všetky miesta, kde je hygiena prioritou, máme k dispozícii papierové uteráky, papierové rolky a tiež dávkovače mydiel spolu s náhradnými náplňami. Tieto hygienické prostriedky sú nevyhnutnosťou všade tam, kde je v prevádzke toaleta, prípadne všade tam, kde je potrebné zabezpečiť miesto na umývanie rúk.

Tieto hygienické zariadenia a prostriedky sú ideálnou voľbou do verejných priestorov a pomôžu vám ušetriť aj náklady. Dávkovače je možné napríklad nastaviť tak, aby nedochádzalo k zbytočnému plytvaniu mydlom, papierom alebo dezinfekčným prostriedkom.

Zabezpečte vysokú úroveň hygieny jednoducho, efektívne a za rozumnú cenu s doplnkami od nás.

Či už hľadáte ochranné štíty a obleky alebo papierové uteráky a dávkovače mydla, vašu cestu za hygienickým prostredím maximálne zjednodušíme.

 • OCHRANNÉ ŠTÍTY TVÁRE / POMÔCKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Ochrana pred kvapôčkovými infekciami a vírusmi je veľmi aktuálna najmä v súvislosti so šírením koronavírusu. Ak vám záleží na vlastnom zdraví a zdraví vašich blízkych, pomôže vám pri tom <strong>ochranný štít tváre</strong>. Ide o užitočnú hygienickú pomôcku, ktorú naplno ocenia všetci, ktorí musia <a href="/107-ochranne-stity-tvare-pomocky">ochranné pomôcky tváre</a> používať dennodenne. </p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Používanie ochranného štítu tváre so sebou prináša viacero výhod. Tou hlavnou je výrazné zníženie rizika prenosu drobných kvapôčok pri rozprávaní, kašľaní a kýchaní. Ak vám záleží na <strong>maximálnej úrovni hygieny</strong> a bezpečnosti, no nechcete sa vzdať komfortu pri nosení, ochranné štíty tváre sú ideálnou voľbou. </p> <h2>Hlavné výhody ochranného tvárového štítu</h2> <p>Ochranné štíty tváre nájdete v našej ponuke v dvoch vyhotoveniach – bielom alebo čiernom. Ich najdôležitejšou výhodou je však to, že na rozdiel od rúška alebo respirátora chránia celú tvár. <strong>Ochranné tvárové štíty je možné používať opakovane</strong>, takže ide o hygienickú pomôcku s minimálnymi dopadmi na životné prostredie. </p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Ďalšie prednosti ochranného tvárového štítu spočívajú predovšetkým v komforte pri nosení. Vďaka dostatočne veľkej priehľadnej časti sa môžete spoľahnúť na skvelú viditeľnosť.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Problémy tento štít nespôsobuje ani osobám, ktoré nosia okuliare.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Celkovému pohodliu prispieva aj možnosť nastavenia veľkosti a tiež mäkké výplne tých častí, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Vďaka svojmu vyhotoveniu je <strong>ochranný štít tváre</strong> aj veľmi ľahký, takže jeho nosenie vás nebude nijako zaťažovať.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Nenechajte sa obmedzovať pri ochrane vášho zdravia a stavte na ochranné štíty tváre, o ktorých počas nosenia prakticky ani nebudete vedieť.</p>
 • JEDNORÁZOVÉ POKRÝVKY HLAVY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Pracujete alebo podnikáte v segmente, kde sa vyžaduje <strong>ochranná pokrývka hlavy</strong>? Jednoduchým a cenovo dostupným riešením sú jednorazové pokrývky hlavy, ktoré predstavujú veľmi účinnú ochranu. Nebudú vás nijako obmedzovať a svoju úlohu si pri správnom používaní vždy spoľahlivo splnia. Okrem jednorazových čepcov nájdete v našej ponuke aj štýlové kuchárske čiapky.  </p> <h2>Čepiec ako jednorazová pokrývka hlavy</h2> <p>Na miestach s vysokou úrovňou hygieny by malo byť samozrejmosťou nosenie ochranných pokrývok hlavy. Sú navrhnuté tak, aby ste si ich mohli pomocou elastického okraja rýchlo a jednoducho nasadiť. Jednorazové pokrývky hlavy sú vyrobené z extra ľahkého netkaného materiálu zabezpečujúceho dostatočnú priedušnosť. </p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="55" height="60" />Jednorazová ochrana hlavy vás tak nebude pri práci ani iných činnostiach nijako obmedzovať. Vybrať si navyše môžete <a href="jednorazove-pokryvky-hlavy/1006-cepiec-extra-lahky-biely-100-ks--8591199682006.html">jednorazový čepiec v bielom</a> alebo <a href="/jednorazove-pokryvky-hlavy/1007-cepiec-extra-lahky-modry-100-ks--8591199682037.html">modrom vyhotovení</a>, prípadne <a href="/jednorazove-pokryvky-hlavy/1008-cepiec-so-siltom-biely-100-ks--8591199682099.html">čepiec vybavený šiltom</a>. </p> <h3>Kuchárske čiapky</h3> <p>Poriadnemu kuchárovi nemôže chýbať ani poriadna kuchárska čiapka. Ponúkame vám štýlové <a href="/jednorazove-pokryvky-hlavy/1009-kucharske-ciapky-z-papiera-lodicky-biele-25-ks--8591199682112.html">kuchárske čiapky z papiera</a>, ktoré sú zárukou pohodlného nosenia. Cenovo dostupné <strong>kuchárske čiapky</strong> u nás nájdete v čiernom aj bielom vyhotovení. </p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Papierové kuchárske čiapky v tvare lodičky u nás nájdete v balení po 25 kusov, ktoré je určené predovšetkým pre reštauračné zariadenia.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Využiť ju ale môžete aj sami napríklad vo fast food stánku a lákať s ňou okoloidúcich.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Ak by ste mali záujem o výraznejšiu kuchársku čiapku, sú u nás k dispozícii aj papierové čiapky vo vyššom vyhotovení balené po 10 kusoch. </p>
 • JEDNORÁZOVÉ RUKAVICE
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Nielen v zdravotníctve a v potravinárstve, ale aj v mnohých iných oblastiach je používanie <strong>jednorazových rukavíc nevyhnutnosťou</strong>. Ak vám záleží na zachovaní vysokých hygienických štandardov, jednorazové rukavice sú základným predpokladom na ich dosiahnutie. V našej ponuke nájdete <strong>jednorazové rukavice zo štyroch rôznych materiálov</strong>. Vysvetlíme vám, aké sú medzi nimi rozdiely a ako si vybrať tie správne. </p> <h2>Jednorazové rukavice latexové</h2> <p>Nepudrované <a href="/jednorazove-rukavice/1013-rukavice-latexove-biele-nepudrovane-velkost-s-100-ks--8591199681054.html">latexové rukavice</a> sú ideálne pre oblasť zdravotníctva, potravinárstva a všade tam, kde by bola kontaminácia púdrom neželaným javom. Dajú sa ľahko navliecť a predstavujú spoľahlivú ochranu. Čo sa týka ceny aj komfortu používania, ide o zlatú strednú cestu. Vnútorná časť rukavíc je upravená tak, aby sa rukavice ľahko navliekali <strong>a boli pri nosení pohodlné</strong>. Veľkou výhodou je ich odolnosť voči pretrhnutiu.</p> <h2>Jednorazové rukavice vinylové </h2> <p>Ak z nejakého dôvodu nemôžete použiť latexové rukavice, vhodnou alternatívou sú <a href="https://markbal.sk/jednorazove-rukavice/1018-rukavice-vinylove-biele-pudrovane-velkost-m-100-ks--8591199681214.html">vinylové jednorazové rukavice</a>, ktoré u nás nájdete v pudrovanom aj nepudrovanom vyhotovení. Sú vhodné aj pre citlivú pokožku a problémy nespôsobujú ani pri dlhšom nosení. </p> <h2>Jednorazové rukavice nitrilové</h2> <p><a href="https://markbal.sk/jednorazove-rukavice/1025-rukavice-nitrilove-modre-nepudrovane-velkost-s-100-ks--8591199681405.html"><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="55" height="60" />Nitrilové jednorazové rukavice</a> sú obvykle modré alebo čierne, bezprašné a vyznačujú sa výbornou odolnosťou voči rôznym chemikáliám. Sú ideálnou voľbou pre ľudí alergických na latex, na nosenie sú veľmi pohodlné. </p> <h2>Jednorazové rukavice z materiálu HDPE v blokovom vyhotovení</h2> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Svoje využitie nachádzajú vtedy, ak potrebujete ponúknuť <a href="https://markbal.sk/jednorazove-rukavice/1025-rukavice-nitrilove-modre-nepudrovane-velkost-s-100-ks--8591199681405.html">jednorazové rukavice HDPE</a> vašim zákazníkom, napríklad na naberanie nebaleného pečiva alebo iného tovaru.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Jednorazové rukavice z latexu, vinylu a nitrilu ponúkame v troch rôznych veľkostiach – S, M a L, pričom balené sú po 100 kusoch. </p>
 • JEDNORÁZOVÉ HYGIENICKÉ ODEVY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Jednorazové hygienické odevy v rámci tejto kategórie majú za úlohu chrániť pred znečistením toho, kto ich má práve oblečené. Okrem toho sa ale využívajú aj na to, aby nedošlo k znečisteniu či kontaminácii priestorov, kde sa pohybuje verejnosť. Svoje využitie si tak nachádzajú najmä v nemocniciach, zdravotníckych zariadeniach, ale aj v prevádzkach chemického či potravinárskeho priemyslu. Ponúkame vám <strong>jednorazové hygienické odevy</strong> v rôznych strihoch, aby ste mohli spoľahlivo chrániť seba a svoje bezprostredné okolie. </p> <h2>Jednorazová zástera aj celý plášť – hygienické odevy od hlavy po päty</h2> <p><strong>Rýchlo, jednoducho a účinne</strong> – tak by sme v skratke mohli charakterizovať, ako fungujú jednorazové pracovné odevy, ktoré nájdete v našej ponuke.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Sú vyrobené z kvalitného polyetylénu (PE), vďaka ktorému neprepustia nečistoty do okolia a vaše oblečenie spoľahlivo ochránia.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Tieto ochranné odevy sú tak veľmi ľahké, dobre sa dajú skladovať a v prípade potreby aj veľmi rýchlo pripraviť na použitie.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Tým, že účinne pomáhajú zabraňovať znečisteniu priestoru, <strong>ušetríte vďaka nim množstvo času</strong>, ktorý by ste inak museli venovať upratovaniu. </p> <h3>Kvalitné jednorazové hygienické odevy</h3> <p>Ponúkame v rôznych formách. Predovšetkým v gastro prevádzkach a potravinárstve si svoje uplatnenie nájdu <a href="/jednorazove-hygienicke-odevy/1045-zastery-na-jedno-pouzitie-biele-80-x-125-cm-pe-50-ks--8591199681306.html">jednorazové zástery</a> z polyetylénu pripravené vždy spoľahlivo ochrániť prednú časť vášho odevu. Ak potrebujete ešte účinnejšiu ochranu, perfektnou voľbou je <a href="/chranice-odevov/770-plast-pre-navstevy-plastenka-s-kapucou-pe-10-ks--8591199681719.html">kvalitný plášť s kapucňou</a>, ktorý môžete ponúknuť napríklad návštevám vo vašich priestoroch. PE plášť poskytuje kompletnú ochranu odevu a tiež poslúži aj namiesto pokrývky hlavy. </p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="60" />Ak máte prevádzku a často vás trápia znečistené podlahy, riešením sú <a href="/chranice-odevov/769-jednorazove-navleky-na-obuv-modre-40-x-14-cm-cpe-100-ks--8591199681603.html">jednorazové návleky na topánky</a>. Vaši návštevníci si ich ľahko navlečú a vám tak ušetria množstvo práce. V tejto kategórii nechýbajú ani <a href="/chranice-odevov/768-rukavnik-na-jedno-pouzitie-biely-20-x-40-cm-pe-100-ks--8591199681559.html">ochranné jednorazové rukávniky</a>, ktoré sú ako stvorené pre potreby gastro prevádzok a potravinársky priemysel.  </p> <p></p>
 • PAPIEROVÉ UTERÁKY A ZÁSOBNÍKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Všade tam, kde dochádza k umývaniu rúk je potrebné zabezpečiť aj ich pohodlné usušenie. Kým v domácnosti na tento účel perfektne poslúžia aj bežné textilné uteráky, na miestach prístupných väčšiemu množstvu ľudí je potrebné nájsť iné riešenie. Tým sú predovšetkým <strong>papierové uteráky</strong> rôznych foriem umiestnené v zásobníkoch. </p> <h2>Hygiéna na verejných miestach</h2> <p>Na verejne dostupných miestach, ale aj v prevádzkach, ktoré denne navštevuje množstvo ľudí, je potrebné zabezpečiť dostupnosť toaliet a spolu s nimi aj určitú úroveň hygieny. V reštaurácii, v kaviarni ale aj v nákupných centrách či zdravotníckych zariadeniach je dôležité ponúknuť návštevníkom možnosť umyť si ruky a nevyhnutným pomocníkom na zabezpečenie hygieny je <a href="/uteraky-a-zasobniky/1059-zasobnik-premium-skladanych-uterakov-1-ks--8591199625034.html">zásobník papierových uterákov</a>. </p> <h3>Papierové uteráky sú cenovo dostupným riešením zabezpečenia základnej hygieny</h3> <p><strong>Papierové jednorazové uteráky</strong> sa vyskytujú najčastejšie v dvoch formách – ako skladané papierové uteráky alebo na rolke. V závislosti od toho, pre aký typ papierových uterákov sa rozhodnete, je potrebné prispôsobiť a vybrať aj konkrétny typ zásobníka. V našej ponuke nájdete ako <strong>zásobníky na skladané uteráky</strong>, tak aj <strong>zásobníky s odstrihom uterákov</strong>, ktoré sú vhodné pre rolované papierové uteráky. </p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Zásobníky sú k dispozícii v rôznych dizajnoch a tak ich môžete ľahšie zladiť s ostatným vybavením toalety, resp. kúpeľne. Odstrih v prípade zásobníkov pre rolované papierové utierky môže byť aj automatický, čo napomáha celkovému komfortu používania. </p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Uvedomujeme si, aké môže mať použitie jednorazových uterákov dopady na životné prostredie a aj preto ponúkame skladané jednorazové uteráky z recyklovaného papiera. Rolovacie jednorazové uteráky si zas môžete vybrať v 3- a 2-vrstvovom variante.</p> <p></p>
 • PAPIEROVÉ SKLADANÉ UTERÁKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> <strong>Papierové skladané uteráky</strong> patria medzi cenovo najdostupnejšie spôsoby, ako zabezpečiť na toaletách čistotu a hygienu. Ich použitie je rýchle, jednoduché a efektívne, navyše, ak sú umiestnené v kvalitnom zásobníku, ich dopĺňanie je doslova záležitosťou niekoľkých sekúnd.</p> <h2>Ako si vybrať tie správne a v čom sú papierové skladané uteráky neprekonateľné? </h2> <p><strong>Skladané papierové uteráky</strong> majú miesto všade tam, kde sa nachádza kúpeľňa alebo toalety prístupné väčšiemu počtu ľudí. Z pohľadu hygieny nie je možné veľakrát zabezpečiť dostatočnú frekvenciu prania a vymieňania bavlnených uterákov. Vtedy sú jednorazové uteráky na ruky jasnou voľbou, a to ako z pohľadu praktickosti, tak aj financií. </p> <h3>Okrem papierových uterákov nezabudnite ani na kvalitný zásobník</h3> <p>Jednorazové papierové uteráky sú tak ideálnou voľbou pre všetky <strong>miesta s veľkou frekvenciou ľudí</strong>. Na to, aby ich ale ľudia používali a aby uteráky nespôsobovali viac neporiadku, je potrebné zabezpečiť na tieto miesta aj <a href="/uteraky-a-zasobniky/1055-zasobnik-intro-skladanych-uterakov-biely-1-ks--8591199620039.html">kvalitný zásobník na skladané uteráky</a>. Tie umožnia jednoduché doplnenie uterákov a tiež jednoduché a rýchle vytiahnutie uteráku s minimom kontaktu, čo opäť pomáha celkovému dodržiavaniu hygieny. </p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />K zásobníku na skladané uteráky odporúčame umiestniť dostatočne veľký smetný kôš, kam poputujú už použité uteráky. Nenechajte svojich návštevníkov hádzať papierové uteráky do odtoku alebo záchoda, pretože tak hrozí ich upchatie.</p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Ak už stojíte pred výberom papierových skladaných uterákov, uprednostniť môžete buď uteráky z recyklovaného papiera, alebo uteráky Tissue v bielom vyhotovení. Skladané papierové uteráky ponúkame v baleniach po 5 000, resp. 3 200 kusoch. </p> <p></p>
 • PAPIEROVÉ UTERÁKY V ROLI
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> <strong>Papierové uteráky v roli</strong> sú vhodné na použitie v gastro prevádzkach, výrobnom sektore, na pracoviskách a tiež v zdravotníckych zariadeniach. Ich využívaním prispievate k udržaniu čistoty v priestore a tiež v dodržiavaní hygienických štandardov vašich zamestnancov a návštevníkov. Komfort pri používaní papierových utierok na ruky vám zabezpečia profesionálne <strong>zásobníky s automatickým odstrihom</strong>. </p> <h2>Základom hygieny je kvalitný zásobník na papierové rolky</h2> <p>Nenechávajte pri zabezpečovaní hygieny nič na náhodu a investujte do <strong>kvalitného zásobníka na papierové rolky</strong>. Ušetríte si množstvo času, námahy a v konečnom dôsledku aj financie. <a href="/uteraky-a-zasobniky/1050-zasobnik-intro-s-automat-odstrihom-uterakov-v-roli-biely-1-ks--8591199620121.html">Zásobníky Intro</a> v atraktívnom vyhotovení vás svojou funkcionalitou presvedčia o tom, že so zabezpečovaním hygienických pomôcok si nemusíte robiť žiadne starosti. V porovnaní s inými riešeniami na čistenie a sušenie rúk ide o ekonomicky zmysluplnú voľbu, a to hneď z niekoľkých dôvodov. </p> <h3>Výhody zásobníkov</h3> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Hlavná výhoda zásobníkov Intro s automatickým odstrihom spočíva v tom, že sa týmto spôsobom <strong>predchádza plytvaniu s papierovými uterákmi</strong>. Automatické odstrihovanie je zároveň veľmi komfortné a rýchle, a tak vašich zamestnancov či zákazníkov nebude nijako zdržiavať. V tejto súvislosti je dôležité spomenúť, že ide o skutočne hygienické riešenie, pretože osoba sa dotýka iba uteráka, ktorý napokon aj použije. V neposlednom rade, dôležitou vlastnosťou týchto zásobníkov je aj možnosť jednoduchého a rýchleho dopĺňania, čím zasa vy alebo váš personál ušetríte čas. </p> <h3>Papierové rolky na ruky v balení pre komerčné prevádzky</h3> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Záleží nám na vašom pohodlí a aj preto k týmto zásobníkom ponúkame kvalitné papierové uteráky v roli, ktoré sú dostatočne veľké a tak nie je potrebné ich časté dopĺňanie. Papierové 2- alebo 3-vrstvové uteráky na ruky ocenia všetci vaši zamestnanci či zákazníci, a to aj pri každodennom používaní. </p>
 • PAPIEROVÉ UTIERKY A ZÁSOBNÍKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Iba ťažko by ste hľadali praktickejší doplnok na tak všestranné použitie ako sú práve papierové utierky. Perfektne si rozumejú s celým radom čistiacich prostriedkov, majú výbornú savosť vody a tekutín, a prakticky vždy sa na ne môžete spoľahnúť. Použiť ich môžete na čistenie, leštenie ale aj sušenie.</p> <h2>Papierové utierky na univerzálne použitie</h2> <p><strong>Papierové utierky</strong> ponúkame vo veľkých baleniach predovšetkým pre komerčné prevádzky, no svoje uplatnenie si nájdu úplne všade. V gastro prevádzkach, zdravotníctve, vo výrobe ale aj v iných priemyselných prevádzkach. Sú nevyhnutnou súčasťou všade tam, kde je potrebné zabezpečiť aspoň základnú úroveň čistoty. V našej ponuke tak nájdete veľké papierové role utierok ale aj kuchynské utierky vo väčších baleniach či cenovo dostupné papierové utierky Tissue. </p> <p><strong>Rolky papierových utierok</strong> ponúkame s rôznymi dĺžkami, pre potreby priemyslu sú ideálne 100 metrové role, pre použitie v kuchyni sú kvôli šetreniu priestorom vhodnejšie skôr užšie role s menším počtom útržkov. Na rýchle použitie sú zas ideálne <a href="/utierky-a-zasobniky/1064-utierky-tissue-rolovane-2-vr-22cm-x-160m-o-19cm-6-ks--8591199601328.html">papierové utierky Tissue</a>, ktoré sú dodávané aj ako skladané. </p> <h3>Nezabudnite ani na zásobník papierových utierok</h3> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Aby ste mohli mať papierové utierky vždy pripravené po ruke, je dôležité zaobstarať si <a href="/utierky-a-zasobniky/1073-zasobnik-intro-sklad-tissue-papiera-biely-1-ks--8591199620480.html">kvalitný zásobník</a>. Na pracoviskách je ideálnou voľbou Tissue zásobník pre skladané alebo rolované papierové utierky.</p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Pre potreby priemyslu sú zas určené kovové odvinovače utierok, ktoré sa dajú umiestniť buď na stenu, alebo samostatne pomocou stojanu. <strong>Výberom kvalitného zásobníka</strong> zabraňujete plytvaniu s papierovými utierkami a zvyšujete komfort používania tohto čistiaceho prvku.</p>
 • TOALETNÝ PAPIER A ZÁSOBNÍKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> V našej ponuke hygienických potrieb nemôže chýbať ani <strong>toaletný papier</strong>. Predávame bežný toaletný papier do štandardných domácich zásobníkov a držiakov, ale tiež <a href="/toaletne-papiere-a-zasobniky/1083-toaletny-papier-jumbo-o-28-cm-300-m-natural-6-ks--8591199602288.html">veľké balenia toaletného papiera</a> do zásobníkov rôznych veľkostí, ktoré sú používané predovšetkým na verejne prístupných toaletách. S toaletným papierom a <a href="/toaletne-papiere-a-zasobniky/1089-kovovy-zasobnik-toal-papiera-jumbo-o-28-cm-biely-1-ks--8591199609287.html">zásobníkmi toaletného papiera</a> od nás zabezpečíte základnú hygienu všade, od domácnosti až po verejné toalety, veľké výrobné prevádzky či nákupné centrá. </p> <h2>Toaletný papier vo veľkých baleniach</h2> <p>Toaletný papier je nevyhnutnosťou na každej toalete. Zabezpečte ho v dostatočnom množstve a ušetrite vďaka našej cenovo výhodnej ponuke. Nájdete u nás toaletné papiere rôznej kvality a rôznych rozmerov – do bežných zásobníkov sa vám bude hodiť <strong>toaletný papier z recyklovaného papieru</strong>, ktorý u nás máme za extra výhodnú cenu. </p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Na miestach s vyššou frekvenciou používania toaliet sú nevyhnutnosťou väčšie balenia toaletných papierov. <strong>Toaletný papier JUMBO</strong> je dostupný v troch rôznych veľkostiach, pričom vybrať si môžete rôzne úrovne kvality papiera. Ak hľadáte najlacnejší toaletný papier, máme pre vás JUMBO toaletný papier vyrobený z recyklovaného papiera. Ak je pre vás prvoradý komfort, siahnuť zas môžete po 2- a 3-vrstvových toaletných papieroch. </p> <h3>Zásobníky na toaletný papier</h3> <p>Zásobníky na toaletný papier ponúkajú nielen komfort ale aj účinne zabraňujú plytvaniu s toaletným papierom. Nájdete u nás <strong>zásobníky na toaletný papier</strong> v rôznych veľkostiach, zvlášť obľúbené sú uzamykateľné zásobníky, vďaka ktorým nedochádza ku krádežiam toaletného papiera.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Veľké zásobníky na toaletný papier JUMBO sú určené všade tam, kde je veľká koncentrácia ľudí.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Naopak, na menej frekventovaných miestach veľmi dobre poslúži aj kompaktný zásobník na toaletný papier z plastu. </p> <p></p>
 • MYDLÁ, VÔŇE A DÁVKOVAČE
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Prostredie okolo nás nevnímame iba vizuálne ale aj prostredníctvom vôní. Platí to aj v prípade toaliet, ktoré rozhodne nie sú príjemným miestom, ak nás obťažuje zápach. Ľahko to však môžete zmeniť, na domáce ale aj komerčné použitie ponúkame <strong>rôzne vône a osviežovače vzduchu</strong>. Okrem toho ponúkame aj tekuté <a href="/mydla-vone-a-davkovace/1110-napln-do-davkovaca-penoveho-mydla-800-ml-1-ks--8591199604084.html">mydlá na ruky do zásobníkov</a> a samotné <a href="/mydla-vone-a-davkovace/1114-davkovac-intro-penoveho-mydla-800-ml-biely-1-ks--8591199620572.html">dávkovače mydla</a>. Produkty z tejto kategórie sú skrátka určené pre každého, komu záleží na čistote a príjemnej vôni. </p> <h2>Tekuté mydlo na ruky vo veľkom balení</h2> <p>Poznáte ten pocit, keď si niekde chcete poriadne umyť ruky a v zásobníku nie je žiadne mydlo? Dokáže to poriadne pokaziť dojem. Vyhnite sa týmto situáciám a zásobte sa <a href="/mydla-vone-a-davkovace/1108-tekute-mydlo-do-davkovaca-s-vonou-mlieko-med-5-litrov-1-ks--8591199604008.html">veľkými baleniami tekutého mydla</a>. Tekuté mydlo do dávkovačov ponúkame v 5-litrových baleniach s príjemnou arómou medu, alebo ovocnou arómou „jablko & hruška“. Môžete si tak byť istý, že nikto nebude mať pocit neumytých rúk. </p> <h2>Dávkovače na tekuté mydlo</h2> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Aby bolo používanie <strong>tekutého mydla efektívne</strong>, pohodlné a aby nedochádzalo k plytvaniu, odporúčame vám zaobstarať si dávkovače na tekuté mydlo. Tie sú dostupné v rôznych farebných aj veľkostných vyhotoveniach, takže si presne viete vybrať podľa vašich špecifických potrieb. Väčšie dávkovače na mydlo sú vhodné na miesta s veľkou koncentráciou ľudí, aby ste šetrili čas a nemuseli tekuté mydlo dopĺňať tak často. </p> <h2>Osviežovače vzduchu</h2> <p>Príjemná aróma je dôležitá vždy, keď chcete urobiť dojem. Spoľahnite sa na osviežovače vzduchu s vymeniteľnými náplňami, ktoré prekryjú nepríjemné zápachy a interiéru dodajú podmanivú vôňu.</p>
 • HYGIENICKÉ POTREBY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Zabezpečte dodržiavanie hygieny ako skutočný profesionál s našimi kvalitnými doplnkami. Ponúkame vám hygienické potreby, ktoré si svoje uplatnenie nájdu na pracoviskách, verejne prístupných miestach, v komerčných a gastro prevádzkach a napokon aj v domácnostiach. <strong>Ich využitie je skutočne všestranné</strong>, a to bez ohľadu na to, či hovoríme o papierových utierkach, švédskych utierkach alebo o zásobníkoch, vďaka ktorým zabránite plytvaniu a uľahčíte ich používanie. <o:p></o:p></p> <h2>Papierové hygienické utierky a hygienické vrecká</h2> <p class="MsoNormal">Kozmetické utierky z papiera ocení nielen každá dáma, ale každý, komu záleží na vysokej úrovni hygieny za každý okolností. V praktických boxoch nájdete 100, resp. 150 kusov 2-vrstvových kozmetických utierok, ktoré využijete nielen doma, ale aj na cestách. <a href="https://markbal.sk/hygienicke-potreby/1125-kozmeticke-utierky-2-vrstve-v-boxe-150-ks--8591199605159.html">Kozmetické utierky</a> si svoje miesto nájdu napríklad aj na toaletách v reštauráciách či v izbách hotelov alebo penziónov. Hodia sa skrátka úplne všade. <o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal">Pre potreby dámskej hygieny sú neoceniteľným pomocníkom <a href="https://markbal.sk/hygienicke-potreby/1126-hygienicke-vrecka-biele-hdpe-86-x-25-cm-30-ks--8591199606835.html">balenia s hygienickými vreckami</a>, pričom vybrať si môžete vrecká z HDPE alebo z papiera. Sú nevyhnutnou súčasťou každej dámskej toalety a jej návštevníčkam umožnia narábať s odpadom, ktorý <strong>rozhodne nepatrí do záchoda</strong> či umývadla. <o:p></o:p></p> <h3 class="MsoNormal">Zásobníky na hygienické utierky a vrecká</h3> <p class="MsoNormal">Vo väčšine prevádzok nestačí iba umiestniť samotné utierky a vrecká. Na zachovanie čistoty a pohodlnosti používania vám jednoznačne odporúčame niektorý z nami ponúkaných zásobníkov. Nájdete u nás <a href="https://markbal.sk/hygienicke-potreby/1129-plastovy-zasobnik-hyg-papierovych-vreciek-biely-1-ks--8591199608822.html">zásobníky v cenovo dostupnom plastovom</a> ale aj elegantne pôsobiacom vyhotovení. <o:p></o:p></p> <h3 class="MsoNormal">Švédske utierky</h3> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" /> Švédske utierky nemôžu chýbať všade tam, kde je čistota a lesk na prvom mieste. Sú výborným spôsobom na dokonalé vyčistenie a leštenie sklenených povrchov, zrkadiel, obkladačiek či antikorových povrchov. Zabezpečte si dostatočnú zásobu <a href="https://markbal.sk/uvodna-stranka/1750-svedska-utierka-40x40-cm.html">švédskych utierok z mikrovlákna</a> a zvládnite vďaka nim upratovanie „na jednotku“.<o:p></o:p></p>
 • ČISTIACE PROSTRIEDKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Šetrné voči pokožke a nekompromisné voči nečistotám. Tak by sme mohli jednou vetou charakterizovať <strong>čistiace prostriedky na profesionálne aj domáce použitie</strong>, ktoré nájdete v našej ponuke. V praktických niekoľkolitrových baleniach si môžete vybrať čistiace prostriedky s veľmi vysokou účinnosťou, s ktorými upratovanie hravo zvládnete. <o:p></o:p></p> <h2>Čistiace prostriedky na podlahy</h2> <p class="MsoNormal">Pre gazdinky, upratovacie služby ale aj pre celý rad komerčných prevádzok ponúkame čistiace prostriedky na podlahy, riady, WC a všetky ostatné miesta, kde sa vyžaduje dokonalý lesk a čistota. <a href="https://markbal.sk/uvodna-stranka/1697-winnis-multiuso-500-ml-univerzalny-prostriedok.html">Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy</a> s príjemnou vôňou si svoje uplatnenie nájde všade, kde sa vyžaduje pravidelné umývanie. Podlahu s ním nielenže dokonalo vyčistíte, ale aj príjemne rozvoniate. <strong>Vyberte si niektoré z 5-litrových balení</strong> a majte istotu, že čistiaci prostriedok vám vydrží dlho aj pri pravidelnom a intenzívnom čistení. <o:p></o:p></p> <h3 class="MsoNormal">Čistiace prostriedky do kuchyne</h3> <p class="MsoNormal">Vysoké nároky na čistotu sú samozrejmosťou aj v kuchyniach. Nemyslíme tým iba kuchyne v domácnostiach, ale napríklad aj kuchyne v reštauráciách, fast food kuchyniach či rôznych jedálňach. Svoje uplatnenie si tu nájdu nielen čistiace prostriedky na podlahu, ale aj <a href="https://markbal.sk/uvodna-stranka/1687-sgrassa-brilla-5-litr-odmstovaci-prostriedok.html">špeciálne prípravky na čistenie riadu a odmasťovanie</a>. Problémy s odstraňovaním pripálených zvyškov vďaka čistiacim prostriedkom do kuchyne hravo zvládnete. <o:p></o:p></p> <h3 class="MsoNormal">Dezinfekčné čistiace prostriedky</h3> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" /> Ak je vašou prioritou nielen čistota, ale aj dôkladná dezinfekcia, máme pre vás aj <a href="https://markbal.sk/uvodna-stranka/1690-deoform-dezinfekcny-a-cistiaci-prostriedok-s-vonou-5-litr.html">dezinfekčné čistiace prostriedky</a> vhodné na všetky bežné povrchy. Použiť ich môžete na <strong>dezinfekciu umývateľných plôch a rôznych predmetov</strong>, čím účinne zabránite kontaminácii. Sú vhodnou voľbou do kúpeľní, toaliet, kuchýň a chýbať by nemali v žiadnom stravovacom či zdravotníckom zariadení. <o:p></o:p></p>

Počet produktov: 94

Zobrazuje sa 1-24 z 94 položiek