ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

TAŠKY, SÁČKY A VRECIA

Balenie, rovnako ako aj manipulácia s odpadmi vás nemusí zaťažovať a pripravovať o čas. Stačí si zaobstarať kvalitné tašky a vrecia, ktoré si nájdu uplatnenie nielen v domácnostiach, ale aj v celom rade komerčných prevádzok. Baľte...

Balenie, rovnako ako aj manipulácia s odpadmi vás nemusí zaťažovať a pripravovať o čas. Stačí si zaobstarať kvalitné tašky a vrecia, ktoré si nájdu uplatnenie nielen v domácnostiach, ale aj v celom rade komerčných prevádzok. Baľte jednoducho, rýchlo a efektívne. 

Papierové prírezy a vrecká

Obchod, reštaurácia ale aj stánok s občerstvením. To všetko sú miesta, kde sa bez rôznych vrecúšok a tašiek skrátka nezaobídete. Prinášame vám kompletnú ponuku baliacich materiálov, ktoré budú vašim neoceniteľným pomocníkom. Najmä gastro prevádzky využijú rôzne papierové prírezy v nepremastiteľnej úprave, alebo papierové vrecká na servírovanie rýchleho občerstvenia. 

Mikroténové vrecká a prírezy z tetrafanu

V našej ponuke nájdete aj bežné mikroténové tašky a prírezy, ktoré sú vhodné aj na balenie potravín. Ide o cenovo dostupnú možnosť, ako baliť rôzne druhy tovaru – využiť môžete vrecká tzv. košieľky, prípadne stále populárnejšie eko tašky z recyklovaného papiera.

tipĎalším prostriedkom na rýchle a efektívne balenie sú mikroténové prírezy v rôznych rozmeroch a tiež malé vrecká z tetrafanu na balenie drobných potravín či malého dekoratívneho tovaru. 

 

Vrecia na odpad

Prakticky nie je domácnosť alebo prevádzka, ktorá by sa zaobišla bez vriec na odpad.

V našej ponuke nájdete vrecia na odpadky v rôznych rozmeroch a s rôznym objemom.

Vhodné sú predovšetkým na bežný komunálny odpad, sú dostatočne pevné a vďaka zaťahovaniu sa s nimi dá veľmi jednoducho manipulovať. 

Pásky pre zatvárací strojček

K vreckám neodmysliteľne patria aj pásky na zaťahovanie. Ak využívate zatvárací strojček, nezabudnite na kvalitné pásky, ktoré vám zatváranie vrecúšok maximálne uľahčia. 

Tašky | Sáčky | Vrecia | Prírezy | markbal.sk

Počet produktov: 193

Zobrazuje sa 1-24 z 193 položiek