ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

FÓLIE A ODVINOVAČE

Balenie do potravinovej alebo prieťažnej fólie môže byť náročnou výzvou aj pre tých najšikovnejších. Nielen v potravinárstve, ale aj pri balení v skladoch sú fólie nevyhnutnou súčasťou procesu skladovania. Ponúkame vám hliníkové,...

Balenie do potravinovej alebo prieťažnej fólie môže byť náročnou výzvou aj pre tých najšikovnejších. Nielen v potravinárstve, ale aj pri balení v skladoch sú fólie nevyhnutnou súčasťou procesu skladovania. Ponúkame vám hliníkové, potravinárske ale aj prieťažné (stretch) fólie na palety, ktoré si svoje uplatnenie nájdu pri celom rade rôznych činností. Nechýba ani príslušenstvo, ktoré vám manipuláciu s fóliou v maximálnej miere uľahčí.

Hliníkové fólie

Klasickú alu fóliu, resp. alobal by ste zrejme našli v každej domácnosti. Využíva sa pri pečení, skladovaní a prenášaní potravín. Ide o univerzálny doplnok, ktorý si rovnako široké uplatnenie nachádza aj v rôznych gastro prevádzkach.

Hliníkové fólie u nás nájdete v rôznych rozmeroch a baleniach, vybrať si tiež môžete hliníkové fólie vhodné na grilovanie či extra hrubé alu fólie, ktoré sú ideálne na dodatočné tvarovanie.

Pri výbere alu fólie sa orientujte nielen podľa celkových rozmerov fólie ale aj hrúbky uvádzanej v µm.

Potravinové a prieťažné fólie

Potravinové fólie z PE a PVC vám umožnia uchovať čerstvosť jedla ešte dlhšie. Ide o hygienický a zdravotne nezávadný materiál prispôsobený na kontakt s potravinami. Okrem toho nájdete v našej ponuke aj potravinové fólie v priemyselnom balení a baliace stretch fólie. Zvládnete s nimi zabaliť prakticky čokoľvek.

Odvíjače fólií

tipPoužitie priemyselných a stretch fólií nemusí byť v praxi vždy jednoduché. Existuje však cenovo dostupné a veľmi efektívne riešenie v podobe odvíjača. Ide o kovové zariadenie, s ktorým vám používanie fólie pôjde doslova od ruky. Celé obalenie paliet s kvalitným odvíjačom zvládnete veľmi rýchlo, navyše šetríte aj fóliou, pretože vždy odmotáte presne také množstvo, aké práve potrebujete.

Fólie a odvinovače | fólie na potraviny, hliníkové fólie | markbal.sk

Počet produktov: 48

Zobrazuje sa 1-24 z 48 položiek