ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

POMÔCKY NA PEČENIE

Nezáleží na tom, či pečiete doma pre svoje vlastné potešenie, alebo sa pečeniu venujete profesionálne. Nech už je to akokoľvek, u nás nájdete pomôcky na pečenie, ktoré vám uľahčia servírovanie koláčikov, zákuskov a ďalších dobrôt....

Nezáleží na tom, či pečiete doma pre svoje vlastné potešenie, alebo sa pečeniu venujete profesionálne. Nech už je to akokoľvek, u nás nájdete pomôcky na pečenie, ktoré vám uľahčia servírovanie koláčikov, zákuskov a ďalších dobrôt. Urobte vďaka našim pomôckam na pečenie dojem a zvýraznite chuťový zážitok z dezertov pôsobivým servírovaním.

Proces pečenia začína obvykle dôkladnou prípravou a absolútnym základom je papier na pečenie.

tipV našej ponuke nájdete hneď niekoľko druhov papiera na pečenie v baleniach pre domácnosti ale aj vo väčších baleniach pre pekárne a iné komerčné prevádzky. Vyberte si medzi papierom na pečenie dodávaným v roliach a papierom na pečenie vo forme hárkov a naplno sa pustite do vašich pekárenských výtvorov.

Cukrárenské košíčky pre koláčiky na tisíce spôsobov

Medzi pomôckami na pečenie nájdete aj cukrárenské košíčky, ktoré sú ako stvorené na výrobu kreatívnych malých koláčikov. V tomto smere môžete naplno popustiť uzdu svojej fantázii a očariť svoju návštevu či zákazníkov v cukrárni koláčikmi hýriacimi mnohými farbami a zaujímavými surovinami.

Malé koláčiky alebo muffiny sú spôsobom, ako sa môžete naplno prejaviť vaša kreativita a obmedzovať sa nemusíte ani rozmermi.

Cukrárenské košíčky totiž ponúkame nielen v mnohých farebných vyhotoveniach, ale aj v rôznych veľkostiach.

Cukrárenské košíčky môžete využiť pri rôznych príležitostiach. Naplniť ich môžete malým koláčikom alebo muffinom, ktorý bude následne dozdobený podľa určitej témy. Sú obľúbeným spestrením na narodeninových oslavách, svadbách, detských párty. Tiež sa budú veľmi dobre vynímať aj medzi vianočným pečením. Koláčiky v cukrárenských košíčkoch môžu byť skrátka dekorované na tisíce spôsobov.

Či už sa chystáte s pečením iba začať, alebo už máte za sebou roky skúseností, pomôcky na pečenie z našej ponuky vás určite nesklamú. Presvedčte sa sami o ich kvalite a pripravte s nimi jedinečné pekárske výtvory.

Pomôcky na pečenie | papier, košíčky na pečenie | markbal.sk

Počet produktov: 44

Zobrazuje sa 1-24 z 44 položiek