ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

MENU BOXY A KRABICE

Zobrať si jedlo so sebou z reštaurácie, cukrárne alebo si ho nechať doniesť donáškou sú dnes úplne bežnou záležitosťou, ktorú z času na čas rieši takmer každý z nás. Aby sa váš pokrm dostal na miesto určenia v nepoškodenom stave, je potrebné spoľahnúť...

Zobrať si jedlo so sebou z reštaurácie, cukrárne alebo si ho nechať doniesť donáškou sú dnes úplne bežnou záležitosťou, ktorú z času na čas rieši takmer každý z nás. Aby sa váš pokrm dostal na miesto určenia v nepoškodenom stave, je potrebné spoľahnúť sa na boxy a krabice na jedlo. Boxy a krabice z tejto kategórie sú určené nielen pre jednotlivcov, ale taktiež pre prevádzkovateľov gastro zariadení. Pozrite sa bližšie, ako vám naše boxy a krabice na jedlo uľahčia každodenný život a podnikanie.

tipPrepraviť bezpečne a spoľahlivo akékoľvek jedlo – to je hlavnou úlohou boxov a krabíc na jedlo. Skôr ako sa rozhodnete pre konkrétny druh, poradíme vám, ako si správne vybrať. Boxy a krabice na jedlo sú vyrábané v rôznych tvaroch a z rozličných materiálov, ktoré ich predurčujú na využitie v konkrétnych situáciách.

Menu boxy a krabice pre všetky typy gastronomických prevádzok

Prvou dôležitou otázkou pred výberom je, na aký účel budete box alebo krabicu na jedlo využívať. Ak máte reštauráciu a chcete občas baliť jedlo svojim zákazníkom na doma, vystačíte si s obyčajnými termo boxmi vyrobenými z kvalitného expandovaného polystyrénu (EPS), prípadne si môžete vybrať cenovo dostupný papierový food box.

Na svoje si prídete aj vtedy, ak máte pizzeriu, pričom tu je výber celkom jednoznačný. Rovnako to platí aj pre prevádzkovateľov cukrární, ktorí si u nás môžu vybrať tortové a zákuskové krabice rôznych veľkostí.

tipAk sa naopak špecializujete na donášku jedla a práve týmto spôsobom najčastejšie servírujete, resp. dopravujete jedlo svojim zákazníkom, oplatí sa využiť menu misy s možnosťou zatavenia a ohrevu v mikrovlnnej rúre.

Pre vašich stravníkov to znamená komfort a bezpečnosť, zo zatavenej misky zaručene nič nevytečie a problémom nie sú ani veľmi horúce pokrmy či dodatočné zohrievanie v mikrovlnke.

Napokon, najmä pre donáškové služby sú nevyhnutným pomocníkom pri práci termo tašky, ktoré prispejú k tomu, že vaši zákazníci od vás preberú ešte teplé jedlo.

Menu boxy a krabice | EKO obaly na jedlo a zákusky | markbal.sk

Počet produktov: 57

Zobrazuje sa 1-24 z 57 položiek