ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

MISKY A VANIČKY

Zabaliť hotové jedlo rýchlo, jednoducho a tak, aby do cieľa dorazilo bez ujmy? Nemusíte improvizovať rôznymi škatuľkami či riadom určeným na iný účel. Spoľahnite sa obalový materiál určený pre profesionálov – misky a vaničky na prepravu...

Zabaliť hotové jedlo rýchlo, jednoducho a tak, aby do cieľa dorazilo bez ujmy? Nemusíte improvizovať rôznymi škatuľkami či riadom určeným na iný účel. Spoľahnite sa obalový materiál určený pre profesionálov – misky a vaničky na prepravu hotových jedál sú cenovo dostupným riešením, ako sa postarať o rýchle a spoľahlivé zabalenie pokrmu.

Misky a vaničky na spoľahlivé a hygienické balenie hotových pokrmov

Balenie hotových jedál je v súčasnosti veľmi populárne. Stačí si v reštaurácii vopred objednať a potom sa už zastaviť pre hotové jedlo. Podobne je to aj v súvislosti s rozširovaním rôznych donáškových služieb, ktoré vám objednané jedlo doručia priamo z reštaurácie už v priebehu desiatok minút. Nevyhnutným doplnkom pri doprave objednávky z reštaurácie k zákazníkovi je kvalitný obalový materiál, ktorý zabezpečí, že jedlo bude chutné a zohriate aj po doručení.

Základným riešením pre balenie hotových jedál sú hygienické uzatvárateľné obaly priamo prispôsobené na tento účel. Pri výbere obalového materiálu na jedlo sa neriaďte iba cenou, ale predovšetkým praktickými možnosťami využitia s ohľadom na to, aké pokrmy ponúkate.

tipZamyslite sa tiež nad tým, či budete mať obalový materiál kde skladovať. Podľa toho si môžete vybrať rôzne misky a vaničky na jedlo, ktoré vám umožnia rýchlo a jednoducho zabaliť celé porcie.

Kvalitné balenie hotového jedla má zabezpečiť hygienickú a bezpečnú prepravu spolu so zachovaním čerstvosti. Spoľahnite sa na misky a vaničky z našej ponuky. Vybrať si môžete z rôznych typov a materiálov.

Ponúkame polievkové misky, termo misky, hranaté vaničky a tiež misky vhodné na šaláty a dresingy. Zárukou jednoduchého balenia hotových pokrmov sú misky s integrovaným viečkom, ktoré stačí len zavrieť, alebo špeciálne menu misky pre zatavovacie systémy.

Vyberte si misky a vaničky z polystyrénu, polypropylénu alebo hliníka a už si nikdy viac nemusíte robiť starosti so zložitým balením jedla. Pre vás bude kvalitný obalový materiál na jedlo znamenať množstvo ušetreného času a pre vašich zákazníkov zas maximálnu spokojnosť s kvalitou a stavom hotového pokrmu.

Misky a vaničky | termomisky, obaly na jedlo a menu | markbal.sk

Počet produktov: 136

Zobrazuje sa 1-24 z 136 položiek