ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

NÁPOJOVÉ SLAMKY

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako často používate nápojové slamky? Tento nenápadný doplnok považujú mnohí za samozrejmosť, veď k miešanému nápoju a rôznym koktejlom slamky neodmysliteľne patria. Oplatí sa ale zamyslieť aj nad ich...

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako často používate nápojové slamky? Tento nenápadný doplnok považujú mnohí za samozrejmosť, veď k miešanému nápoju a rôznym koktejlom slamky neodmysliteľne patria. Oplatí sa ale zamyslieť aj nad ich dopadom na naše životné prostredie a preto sme sa rozhodli ponúknuť alternatívu v podobe slamiek z bioplastu, papiera a bambusu.

Najpredávanejšie slamky z eko materiálov

Bežné plastové slamky sú dnes už na ústupe. Stále častejšie sa v praxi začínajú využívať slamky z iných materiálov, ktoré nepredstavujú takú veľkú záťaž pre životné prostredie.

Medzi prvými sme začali ponúkať bioplastové slamky, ktoré sú 100% kompostovateľné. Bio plast je totiž vyrábaný z rastlinného škrobu a oproti bežnému plastu je ekologickejšou alternatívou. Bioplastové slamky sú dostupné s rôznymi šírkami a dĺžkami.

Namiesto plastových slamiek sa veľmi rýchlo začali používať aj papierové slamky. Papier je recyklovateľným materiálom, takže slamky z papiera sú kompostovateľné a 100% biologicky odbúrateľné.

tipDrobnou nevýhodou pri papierových slamkách môže byť ich kratšia životnosť, nie je ich teda možné používať opakovane. Ako súčasť jednorazového servírovania sú však výbornou voľbou, a to ako z pohľadu ekológie, tak aj ceny.

Bambusové slamky sú jednou z alternatív voči bežným plastovým slamkám. Bambus rastie veľmi rýchlo a slamky z bambusu sa vyznačujú dlhšou životnosťou ako tie z papiera. Rovnako sú pritom 100% recyklovateľné. Bambusové slamky je možné vyrobiť aj s pomerne veľkým priemerom a výhodou je aj ich vzhľad, sú tak perfektnou voľbou napríklad k exotickým miešaným nápojom.

Ak hľadáte kvalitné slamky, z našej ponuky si určite vyberiete. Máme slamky v rôznych veľkostiach, nechýbajú jumbo slamky ale ani špeciálne tvarované slamky či flexibilné slamky, ktoré využijete pri rôznych druhoch nápojov. Ozvláštnite podávané nápoje slamkami, cez ktoré bude radosť piť.

Nápojové slamky | Bio slamky | Bambusové slamky | markbal.sk

Počet produktov: 54

Zobrazuje sa 1-24 z 54 položiek