ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

ŠPÁRADLÁ, ŠPAJDLE A BODCE

Špáradlá, špajdle a bodce sú neodmysliteľnou súčasťou každej kuchyne. Pomáhajú pri varení, servírovaní jedál, ale využiť ich môžete aj na množstvo iných kreatívnych účelov. V našej ponuke nájdete špáradlá v rôznych baleniach, ktoré si...

Špáradlá, špajdle a bodce sú neodmysliteľnou súčasťou každej kuchyne. Pomáhajú pri varení, servírovaní jedál, ale využiť ich môžete aj na množstvo iných kreatívnych účelov. V našej ponuke nájdete špáradlá v rôznych baleniach, ktoré si svoje uplatnenie nájdu nielen doma, ale aj v gastro prevádzkach. Drevené a bambusové špajdle sú zasa užitočné pri varení, pečení ale aj servírovaní dezertov. Pripravené pre vás máme aj rôzne napichovadlá.

Špáradlá, špajdle a napichovadlá vhodné aj na kreatívne gastro výtvory

Drevené špáradlá sú prirodzenou súčasťou stolovania v stravovacích zariadeniach. Majú dva ostré hroty a sú prakticky nevyhnutnou súčasťou pri stolovaní. Na tento účel sú určené hygienicky balené špáradlá, ktoré sú vhodné na umiestnenie do rôznych stolných stojanov. Drevené špáradlá si ale u nás môžete vybrať aj vo veľkých baleniach, aby ste mali istotu, že vám táto drobnosť nebude chýbať práve v tej najnevhodnejšej chvíli.

Špajdle využijete v rámci kuchyne a servírovania pokrmov na desiatky rôznych spôsobov. Využívajú sa pri pečení a grilovaní, no rovnako tak si svoje uplatnenie nachádzajú aj pri servírovaní. Ako príklad uveďme mäsový špíz, práve jeho nevyhnutným základom je kvalitná špajdľa, ktorá udrží všetky suroviny. K špajdliam môžeme pridať aj napichovadlá na servírovanie.

Bodce a napichovadlá môžete využiť celkom kreatívnym spôsobom, či už pri príprave jednohubiek, alebo napríklad pri servírovaní steakov. Pomocou konkrétneho napichovadla s nápisom môžete presne označiť stupeň prepečenia mäsa a týmto spôsobom ho aj servírovať. Z obyčajného dreveného napichovadla sa tak razom stane nápaditý doplnok.

tipV našej ponuke nájdete špajdle a napichovadlá vyhotovené z kvalitného dreva, ktoré sú pre mnohých tradičnou voľbou. Uprednostniť ale môžete aj bambusové napichovadlá s rôznymi dekoráciami, ktoré budú štýlovým doplnkom napríklad pre pokrmy ázijskej kuchyne.

Špáradlá | Špajdle | Bodce | Napichovadlá | markbal.sk

Počet produktov: 29

Zobrazuje sa 1-24 z 29 položiek