ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PODNOSY A TÁCKY

Jednorazové podnosy a tácky sú neodmysliteľnou súčasťou každého dobrého pikniku, grilovačky či záhradnej párty. V našej ponuke nájdete jednorazové oválne podnosy z expandovaného polystyrénu EPS a tiež podnosy a misy z hliníka. Ich...

Jednorazové podnosy a tácky sú neodmysliteľnou súčasťou každého dobrého pikniku, grilovačky či záhradnej párty. V našej ponuke nájdete jednorazové oválne podnosy z expandovaného polystyrénu EPS a tiež podnosy a misy z hliníka. Ich použitie je mimoriadne široké a svoje uplatnenie si nájdu v domácnostiach ale aj gastro prevádzkach.

Jednorazové podnosy a tácky z EPS

Oválny jednorazový podnos je skvelým spôsobom, ako môžete svojim hosťom ponúkať jednohubky, alebo ako si, hoci aj v prírode, vychutnať obloženú misu. Sú perfektným doplnkom ku cateringu rôznych druhov.

Ide o veľmi dobre skladovateľný jednorazový riad so širokými možnosťami využitia.

Oválne podnosy, ktoré nájdete v našej ponuke, sú dostupné v bielom a čiernom vyhotovení a vybrať si môžete z viacerých rozmerov.

Jednorazové hliníkové misky nielen na grilovanie

tipVeľmi užitočným jednorazovým riadom do domácností a gastro prevádzok je aj hliníkový riad. Je tvarovateľný, ľahko doň zbalíte rôzne druhy pokrmov a čo je najlepšie, vo svojom vnútri udržiava teplo. Ak teda do hliníkovej misky s vrchnákom umiestnite horúce jedlo, počas najbližších hodín vám určite nevychladne.

Hliníkové riady sú dostupné v rôznych tvaroch, či už ako oválne misky, hranaté misky, alebo väčšie tácky. Práve hliníkové tácky sú super spôsobom, ako podávať chlebíčky či zákusky na záhradnej párty.

Tým, že hliník je veľmi odolný voči vysokým teplotám, môžete na hliníkové misy umiestňovať pokrmy aj priamo z grilu. Hliníkové gastro misy sú zároveň skvelým spôsobom, ako pre vašich stravníkov môžete baliť akokoľvek horúce jedlo.

Nechýbajú u nás ani špeciálne tvarované hliníkové misky a tácky na grilovanie, vďaka ktorým si naplno užijete každú barbeque párty bez toho, aby ste zašpinili gril. Hliníkové tácky na gril sú perfektným spôsobom, ako si prípravu jedla na ohni zjednodušiť.

Podnosy a tácky | jednorazové tácky, tácky na grilovanie | markbal.sk

Počet produktov: 29

Zobrazuje sa 1-24 z 29 položiek