ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

POHÁRE A POHÁRIKY

Vychutnajte si obľúbenú kávu alebo čaj nech ste kdekoľvek, alebo si na cestu vopred pripravte osviežujúci nápoj presne podľa svojej chuti. Jednorazové poháre a poháriky sa stanú vašim cenným spoločníkom, nech už sa vyberiete na...

Vychutnajte si obľúbenú kávu alebo čaj nech ste kdekoľvek, alebo si na cestu vopred pripravte osviežujúci nápoj presne podľa svojej chuti. Jednorazové poháre a poháriky sa stanú vašim cenným spoločníkom, nech už sa vyberiete na akúkoľvek cestu. V našej ponuke nájdete nielen plastové poháriky ale aj poháriky vyrobené z biologicky odbúrateľných materiálov.

Bez svojej obľúbenej kávy si mnohí ani nevedia predstaviť svoj deň. V tomto smere sú jednorazové poháriky často jediným spôsobom servírovania.

Svoje uplatnenie si však plastové poháre nachádzajú aj na rôznych akciách, festivaloch či koncertoch, kde ide o mimoriadne rýchly a praktický spôsob podávania nápojov. Vyberať si môžete z celého radu pohárov a pohárikov rôznych objemov a z rôznych materiálov. Vhodné sú pre studené aj horúce nápoje, stačí si iba vybrať ten správny typ. Naplno tak môžete vyhovieť potrebám vašich zákazníkov.

Plastové poháriky na studené aj horúce nápoje

tipPlastové poháriky a poháre sú cenovo dostupným spôsobom, ako servírovať studené aj horúce nápoje. Nájdete u nás aj plastové poháre pre automaty a kávomaty, výbornou voľbou na cesty sú zas plastové šálky s uškom, vďaka ktorým si vychutnáte akýkoľvek horúci nápoj. Nevyhnutnou súčasťou k plastovým pohárikom na kávu sú aj plastové viečka proti vyliatiu.

Ponuka plastových pohárov je mimoriadne široká, vybrať si totiž môžete plastové poháre na celý rad príležitostí. Aj plastový pohárik môže pôsobiť elegantne, presvedčí vás o tom kolekcia Kryštál, v rámci ktorej sú dostupné napríklad aj poháre na longdrink.

Rovnako tak si môžete vybrať poháre na stopke, ako stvorené na podávanie vína alebo sektu.

100% BIO poháre a poháriky

Záleží nám na životnom prostredí a preto sme do našej ponuky zaradili poháriky z bioplastu a papiera. V oboch prípadoch ide o 100% biologicky odbúrateľné materiály, čím je negatívny vplyv jednorazového riadu na životné prostredie účinne minimalizovaný.

tipAk sa rozhodnete pre poháre z papiera alebo bioplastu, neznamená to pre vás žiadne kompromisy pri používaní. Sú kvalitne spracované a svoj obľúbený nápoj si s nimi zaručene vychutnáte.

Poháre a poháriky | Plastové poháre | Poháre na kávu | markbal.sk

Počet produktov: 109

Zobrazuje sa 1-24 z 109 položiek