ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PRÍBORY

Vychutnajte si svoje obľúbené jedlo kdekoľvek a za akýchkoľvek podmienok. V našej ponuke nájdete rôzne jednorazové príbory, vďaka ktorým si nezašpiníte ruky a aj na cestách si môžete vychutnať jedlá, ktoré máte radi. Jednorazový príbor...

Vychutnajte si svoje obľúbené jedlo kdekoľvek a za akýchkoľvek podmienok. V našej ponuke nájdete rôzne jednorazové príbory, vďaka ktorým si nezašpiníte ruky a aj na cestách si môžete vychutnať jedlá, ktoré máte radi. Jednorazový príbor v tejto kategórii je vyrábaný z rôznych materiálov a vhodný je pre celý rad stravovacích zariadení a donáškové služby. Jednorazové príbory sú nezastupiteľným pomocníkom všade tam, kde nie je možné servírovanie s bežným príborom.

Jednorázové príbory

Už zďaleka nie sú iba neforemnými kusmi plastu, s ktorými sa dá dobre najesť len ťažko. Kvalitný jednorazový príbor spoznáte podľa toho, ako dobre sa vám ním bude jesť.

tipVýhodou jednorazového príboru je cenová dostupnosť, vynikajúca skladnosť a nízka hmotnosť. Vďaka tomu sa jednorazový príbor hodí na použitie prakticky kdekoľvek. V prírode, na cestách, ale napríklad aj pri občerstvení na zimnej lyžovačke či pri stravovaní sa na pláži počas horúceho leta.

Jednorazový príbor z plastu, bioplastu a dreva

V našej ponuke nájdete príbory z plastu, bioplastu a dreva, takže v tomto smere si môžete vybrať ten typ príborov, ktorý najviac vyhovuje vami ponúkanému jedlu.

Kým plastový jednorazový príbor je tradičnou a cenovo dostupnou voľbou, príbory z bioplastu sú vyrobené z biologicky odbúrateľných zložiek a nepredstavujú takú veľkú záťaž pre životné prostredie.

Z pohľadu ekológie je veľmi dobrou voľbou aj jednorazový príbor z lisovaného dreva, vďaka ktorému môžete počítať aj s vysokou pevnosťou príboru.

Jednorazové príbory, to nie sú iba lyžice, vidličky a nože. Nájdete u nás aj čínske paličky, napichovadlá a miešadlá. Sú teda vhodnou voľbou k jedlám rôznych kuchýň a tiež k rôznym nápojom, od kávy cez horúcu čokoládu až po mliečne kokteily.

Vyberte si jednorazový príbor, ktorý bude radosť používať a nebude príliš veľkou záťažou pre životné prostredie.

Príbory | Drevené príbory | Plastové príbory | markbal.sk

Počet produktov: 17

Zobrazuje sa 1-17 z 17 položiek