ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

JEDNORÁZOVÝ RIAD

S jednorazovým riadom sa stretnete prakticky na každom kroku, či už sa vyberiete do svojho obľúbeného fast food stánku, na letný festival alebo na obyčajnú opekačku. Jednorazový riad je tiež bežnou súčasťou domácností a my vám predstavíme všetky...

S jednorazovým riadom sa stretnete prakticky na každom kroku, či už sa vyberiete do svojho obľúbeného fast food stánku, na letný festival alebo na obyčajnú opekačku. Jednorazový riad je tiež bežnou súčasťou domácností a my vám predstavíme všetky možnosti jeho využitia. Zistíte zároveň, aký jednorazový riad nájdete v našej ponuke a ako vám uľahčí váš každodenný život.

 • doma
 • v práci
 • na zábave

Všade tam sa môžete stretnúť s jednorazovým riadom, a to hneď v rôznych podobách. Vychutnáte si vďaka nemu svoje obľúbené jedlo alebo nápoj, pohostíte návštevu a pomôže vám pri organizovaní osláv či rôznych akcií. Zíde sa vám všade tam, kde nie je možné alebo praktické používať bežné riady.

Jednorazový riad je často jedinou možnosťou, ako zabezpečiť občerstvenie na outdoorových akciách, koncertoch a festivaloch. Poďme ale pekne po poriadku, aké je využitie jednorazového riadu v rôznych oblastiach?

Jednorazový riad na doma

V domácnostiach má jednorazový riad nezastupiteľné miesto, od špáradiel cez slamky až po misky. Využijete ho pri mnohých príležitostiach, ako sú napríklad rodinné posedenia či návštevy. Skvelým príkladom je príprava jednohubiek, ktoré môžu zaujať nielen svojou jedinečnou kombináciou ingrediencií, ale napríklad aj štýlovým napichovadlom. Využiť ale môžete aj bambusové bodce, ktoré sú perfektným doplnkom každého moderného stolovania. Jednorazový riad využijete aj vtedy, ak budete chcieť svoju návštevu ohúriť napríklad miešanými nápojmi. Tie sa nezaobídu bez poriadnej slamky, alebo originálneho miešadla. Špajdle zas na rôzne spôsoby využijete pri varení a pečení.

Jednorazový riad pre gastro prevádzky

Jednorazový riad je pre gastro prevádzky a ubytovacie zariadenia sú doslova nevyhnutnosťou. Aby ste ale vašim zákazníkom nepridávali starosti pri tom, ako si budú vychutnávať jedlo, uprednostnite kvalitný jednorazový riad, ktorý je určený a certifikovaný na styk s potravinami.

Vaši zákazníci určite ocenia, ak si budú môcť na street food festivale vychutnať jedlo od vás na kvalitnej miske alebo tanieriku, prípadne, ak budú môcť použiť kvalitný jednorazový príbor.

S našim sortimentom jednorazového riadu sme pripravení pre každý typ gastro prevádzky. Bez ohľadu na to, či chcete servírovať pizzu, hot-dogy alebo jedlá exotických svetových kuchýň, u nás si vždy vyberiete.

Kvalitný jednorazový riad je vhodný pre studenú aj teplú kuchyňu a pre všetky typy pokrmov.

tipŠpecialitou je jednorazový riad odolný voči premasteniu, ktorý je perfektnou voľbou pre občerstvenie na rôznych akciách. Rovnako tak si u nás môžete vybrať jednorazové poháre na studené aj teplé nápoje rôznych veľkostí. S našim jednorazovým riadom neexistujú pre gastro prevádzky a hotely prakticky žiadne obmedzenia.

Jednorazový riad pre catering a párty

Bez poriadneho jednorazového riadu sa nezaobíde žiadna skvelá akcia ani párty. Ak pre svojich klientov robíte catering, nemusíte vždy investovať do drahého inventáru.

Náš jednorazový riad, ako sú napríklad poháre na stopke či tácky a misy sú perfektným spôsobom ako pohostiť a zároveň ušetriť. Jednorazový riad je dostupný aj v elegantnom vyhotovení, ktorý bude perfektnou voľbou aj pre podujatia s náročnými návštevníkmi.

V našej ponuke jednorazového riadu nesmú chýbať ani misky, lodičky a poháriky na fingerfood. Sú priamo prispôsobené na servírovanie pestrofarebných jednohubiek, s ktorými vašich hostí určite ohúrite.

Jednorazový riad priateľský voči životnému prostrediu

Uvedomujeme si, akou veľkou záťažou môže byť používanie jednorazového riadu pre životné prostredie. Preto sú v našej ponuke zastúpené aj bio jednorazové riady, ktoré sú vyrobené z odbúrateľných materiálov.

Vybrať si môžete napríklad jednorazový riad z biomasy, na výrobu ktorej sa používa cukrová trstina. Pri produkcii eko jednorazového riadu sa zároveň nepoužívajú žiadne aditíva ani lepidlá a tak sú naozaj 100 % BIO.

tipSpoločne tak pomáhame šetriť našu prírodu. Nie vždy je však vhodné využiť jednorazový riad z cukrovej trstiny. Preto ponúkame riady aj z iných bio materiálov, ako je napríklad recyklovaný papier, drevo alebo rozložiteľný bioplast CPLA. Okrem toho vám vieme na mieru zabezpečiť aj systém vratných pohárov. Využite naplno všetky výhody jednorazových riadov bez akýchkoľvek výčitiek.

Jednorazový riad vždy k dispozícii

Poznáme potreby našich klientov a uvedomujeme si, že rýchlosť je často rozhodujúca. Niekedy je potrebné dodať jednorazový riad skutočne rýchlo a s našimi skladovými zásobami sme vždy pripravení vám pomôcť. Jednorazové taniere, tácky, podnosy, ale aj škatule na jedlo a termoboxy máme na sklade, aby sme vám ich mohli dodať čo najskôr. Využite jednorazový riad od nás a to či už organizujete malú rodinnú oslavu, grilovačku s priateľmi alebo veľkú firemnú akciu so stovkami hostí.

 • FINGERFOOD
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Počuli ste už o výraze finger food? Doslova ide o jedlo, ktoré sa servíruje spravidla bez príboru a dá sa jesť rukou. Vďaka tomu ide o ideálnu voľbu na rôzne <strong>rauty, bufety</strong> a tiež vtedy, ak chystáte pohostenie pre väčší počet ľudí. S fingerfood sa ale môžete stretnúť aj v moderných reštauráciách či <strong>food festivaloch</strong>. Čítajte ďalej a zistite, ako môžete s fingerfood zaujať hostí a akým spôsobom ho servírovať.</p> <h2>Použitie finger food</h2> <p><strong>S fingerfood</strong> je to veľmi jednoduché. Ide spravidla o drobné pokrmy, známe tiež ako jednohubky či kanapky, ktoré stačí chytiť medzi prsty a zjesť. Neraz ide o jedlo, ktoré sa servíruje hosťom, ktorí stoja, nejde preto o bežný spôsob stolovania. Fingerfood môžete ľahko uchopiť a pokojne sa s ním ďalej pohybovať po miestnosti. Takéto občerstvenie môže mať rôzne podoby, podáva sa sladké, slané a tiež studené, ale aj teplé.</p> <h3>Jednorazový riad na servírovanie fingerfood</h3> <p>Tak ako aj iné typy pokrmov, aj servírovanie fingerfood má svoje zásady. Na dôkladnú prípravu servírovania <strong>jednohubiek a kanapiek</strong> je vhodné využiť jednorazový riad určený presne na tento účel. Pripravili sme pre vás hneď niekoľko rád, akým spôsobom môžete fingerfood ponúknuť svojim hosťom.</p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" /><strong>Na servírovanie fingerfood</strong> sú najlepšou voľbou špeciálne <a href="/12-fingerfood-misky-a-pohariky">malé misky a poháriky</a>. Sú spravidla priehľadné a vyrobené z plastu, vďaka čomu sú nielen dostatočne pevné ale aj ľahké. Na malé pokrmy sú ideálne menšie misky, ktoré svojou veľkosťou takmer presne zodpovedajú servírovanému jedlu. Použiť môžete aj špeciálne <a href="/11-fingerfood-pribory-a-napichovadla">servírovacie lyžice na fingerfood</a>, ktoré si bude stačiť naozaj už iba strčiť do úst.</p> <p>Stále populárnejšie sú aj <a href="/13-fingerfood-drevene-lodicky">misky na fingerfood v tvare lodičiek</a>, na ktoré si vaši hostia naložia presne to, čo sa im zapáči. Vďaka svojmu tvaru sa veľmi ľahko držia aj v jednej ruke a tým, že sú vyrobené z dreva, <strong>nepredstavujú zbytočnú záťaž pre životné prostredie</strong>. Jednorazový riad na servírovanie fingerfood je určený pre každého, kto chce zabodovať originálnym občerstvením.</p>
 • ŠPÁRADLÁ, ŠPAJDLE A BODCE
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> <strong>Špáradlá, špajdle a bodce</strong> sú neodmysliteľnou súčasťou každej kuchyne. Pomáhajú pri varení, servírovaní jedál, ale využiť ich môžete aj na množstvo iných kreatívnych účelov. V našej ponuke nájdete špáradlá v rôznych baleniach, ktoré si svoje uplatnenie nájdu nielen doma, ale aj v gastro prevádzkach. Drevené a bambusové špajdle sú zasa užitočné pri varení, pečení ale aj servírovaní dezertov. Pripravené pre vás máme aj rôzne <a href="/42-bambusove-napichovadla">napichovadlá</a>.</p> <h2>Špáradlá, špajdle a napichovadlá vhodné aj na kreatívne gastro výtvory</h2> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> <a href="/40-drevene-sparadla">Drevené špáradlá</a> sú prirodzenou súčasťou stolovania v stravovacích zariadeniach. Majú dva ostré hroty a sú prakticky nevyhnutnou súčasťou pri stolovaní. Na tento účel sú určené <strong>hygienicky balené špáradlá</strong>, ktoré sú vhodné na umiestnenie do rôznych stolných stojanov. <strong>Drevené špáradlá</strong> si ale u nás môžete vybrať aj vo veľkých baleniach, aby ste mali istotu, že vám táto drobnosť nebude chýbať práve v tej najnevhodnejšej chvíli.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> <a href="/41-spajdle">Špajdle</a> využijete v rámci kuchyne a servírovania pokrmov na desiatky rôznych spôsobov. Využívajú sa pri pečení a grilovaní, no rovnako tak si svoje uplatnenie nachádzajú aj pri servírovaní. Ako príklad uveďme mäsový špíz, práve jeho nevyhnutným základom je kvalitná špajdľa, ktorá udrží všetky suroviny. K špajdliam môžeme pridať aj napichovadlá na servírovanie.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> <a href="/42-bambusove-napichovadla">Bodce a napichovadlá</a> môžete využiť celkom kreatívnym spôsobom, či už pri príprave jednohubiek, alebo napríklad pri servírovaní steakov. Pomocou konkrétneho napichovadla s nápisom môžete presne <strong>označiť stupeň prepečenia mäsa</strong> a týmto spôsobom ho aj servírovať. Z obyčajného dreveného napichovadla sa tak razom stane nápaditý doplnok.</p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />V našej ponuke nájdete špajdle a napichovadlá vyhotovené z kvalitného dreva, ktoré sú pre mnohých tradičnou voľbou. Uprednostniť ale môžete aj <a href="/42-bambusove-napichovadla">bambusové napichovadlá</a> s rôznymi dekoráciami, ktoré budú štýlovým doplnkom napríklad pre pokrmy ázijskej kuchyne.</p>
 • PRÍBORY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Vychutnajte si svoje obľúbené jedlo kdekoľvek a za akýchkoľvek podmienok. V našej ponuke nájdete <strong>rôzne jednorazové príbory</strong>, vďaka ktorým si nezašpiníte ruky a aj na cestách si môžete vychutnať jedlá, ktoré máte radi. Jednorazový príbor v tejto kategórii je vyrábaný z rôznych materiálov a vhodný je pre celý rad stravovacích zariadení a donáškové služby. Jednorazové príbory sú nezastupiteľným pomocníkom všade tam, kde nie je možné servírovanie s bežným príborom.</p> <h2>Jednorázové príbory</h2> <p>Už zďaleka nie sú iba neforemnými kusmi plastu, s ktorými sa dá dobre najesť len ťažko. Kvalitný jednorazový príbor spoznáte podľa toho, ako dobre sa vám ním bude jesť.</p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Výhodou jednorazového príboru je cenová dostupnosť, vynikajúca skladnosť a nízka hmotnosť. Vďaka tomu sa jednorazový príbor hodí na použitie prakticky kdekoľvek. V prírode, na cestách, ale napríklad aj pri občerstvení na zimnej lyžovačke či pri stravovaní sa na pláži počas horúceho leta.</p> <h3>Jednorazový príbor z plastu, bioplastu a dreva</h3> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> V našej ponuke nájdete <a href="/16-plastove-pribory">príbory z plastu</a>, bioplastu a dreva, takže v tomto smere si môžete vybrať ten typ príborov, ktorý najviac vyhovuje vami ponúkanému jedlu.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Kým plastový jednorazový príbor je tradičnou a cenovo dostupnou voľbou, <a href="/14-bioplastove-pribory">príbory z bioplastu</a> sú vyrobené z biologicky odbúrateľných zložiek a nepredstavujú takú veľkú záťaž pre životné prostredie.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Z pohľadu ekológie je veľmi dobrou voľbou aj jednorazový <a href="/15-drevene-pribory">príbor z lisovaného dreva</a>, vďaka ktorému môžete počítať aj s vysokou pevnosťou príboru.</p> <p>Jednorazové príbory, to nie sú iba lyžice, vidličky a nože. Nájdete u nás aj <strong>čínske paličky, napichovadlá a miešadlá</strong>. Sú teda vhodnou voľbou k jedlám rôznych kuchýň a tiež k rôznym nápojom, od kávy cez horúcu čokoládu až po mliečne kokteily.</p> <p>Vyberte si jednorazový príbor, ktorý bude radosť používať a nebude príliš veľkou záťažou pre životné prostredie.</p>
 • NÁPOJOVÉ SLAMKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako často používate <strong>nápojové slamky</strong>? Tento nenápadný doplnok považujú mnohí za samozrejmosť, veď k miešanému nápoju a rôznym koktejlom slamky neodmysliteľne patria. Oplatí sa ale zamyslieť aj nad ich <strong>dopadom na naše životné prostredie</strong> a preto sme sa rozhodli ponúknuť alternatívu v podobe slamiek papiera a bambusu.</p> <h2>Najpredávanejšie slamky z eko materiálov</h2> <p>Bežné plastové slamky končia. Začínajú sa využívať slamky z iných materiálov, ktoré nepredstavujú takú veľkú <strong>záťaž pre životné prostredie</strong>.</p> <p>Namiesto plastových slamiek sa veľmi rýchlo začali používať aj <a href="/44-papierove-slamky">papierové slamky</a>. Papier je recyklovateľným materiálom, takže slamky z papiera sú kompostovateľné a 100% biologicky odbúrateľné.</p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Drobnou nevýhodou pri papierových slamkách môže byť ich kratšia životnosť, nie je ich teda možné používať opakovane. Ako súčasť jednorazového servírovania sú však výbornou voľbou, a to ako z pohľadu ekológie, tak aj ceny.</p> <p></p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Ak hľadáte kvalitné slamky, z našej ponuky si určite vyberiete. Máme slamky v rôznych veľkostiach, nechýbajú <a href="/47-slamky-jumbo">jumbo slamky</a> ale ani špeciálne tvarované slamky či <a href="/46-slamky-flexibilne">flexibilné slamky</a>, ktoré využijete pri rôznych druhoch nápojov. Ozvláštnite podávané nápoje slamkami, cez ktoré bude radosť piť.</p>
 • POHÁRE A POHÁRIKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Vychutnajte si obľúbenú kávu alebo čaj nech ste kdekoľvek, alebo si na cestu vopred pripravte osviežujúci nápoj presne podľa svojej chuti. <strong>Jednorazové poháre a poháriky</strong> sa stanú vašim cenným spoločníkom, nech už sa vyberiete na akúkoľvek cestu. V našej ponuke nájdete nielen plastové poháriky ale aj poháriky vyrobené z <strong>biologicky odbúrateľných materiálov</strong>.</p> <p>Bez svojej obľúbenej kávy si mnohí ani nevedia predstaviť svoj deň. V tomto smere sú <a href="/19-plastove-pohariky-pp">jednorazové poháriky</a> často jediným spôsobom servírovania.</p> <p>Svoje uplatnenie si však plastové poháre nachádzajú aj na rôznych akciách, festivaloch či koncertoch, kde ide o mimoriadne <strong>rýchly a praktický spôsob podávania nápojov</strong>. Vyberať si môžete z celého radu pohárov a pohárikov rôznych objemov a z rôznych materiálov. Vhodné sú pre studené aj horúce nápoje, stačí si iba vybrať ten správny typ. Naplno tak môžete vyhovieť potrebám vašich zákazníkov.</p> <h2>Plastové poháriky na studené aj horúce nápoje</h2> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Plastové poháriky a poháre sú cenovo dostupným spôsobom, ako servírovať studené aj horúce nápoje. Nájdete u nás aj <a href="/22-plastove-automatove-pohariky">plastové poháre pre automaty</a> a kávomaty, výbornou voľbou na cesty sú zas <a href="/23-plastove-salky-s-uskom">plastové šálky s uškom</a>, vďaka ktorým si vychutnáte akýkoľvek horúci nápoj. Nevyhnutnou súčasťou k plastovým pohárikom na kávu sú aj <a href="/26-plastove-pohariky-pet-a-viecka">plastové viečka proti vyliatiu</a>.</p> <p><strong>Ponuka plastových pohárov je mimoriadne široká</strong>, vybrať si totiž môžete plastové poháre na celý rad príležitostí. Aj plastový pohárik môže pôsobiť elegantne, presvedčí vás o tom <a href="/27-plastove-pohariky-krystal-ps">kolekcia Kryštál</a>, v rámci ktorej sú dostupné napríklad aj poháre na longdrink.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Rovnako tak si môžete vybrať <a href="/27-plastove-pohariky-krystal-ps">poháre na stopke</a>, ako stvorené na podávanie vína alebo sektu.</p> <h3>100% BIO poháre a poháriky</h3> <p>Záleží nám na životnom prostredí a preto sme do našej ponuky zaradili <a href="/18-bioplastove-pohariky">poháriky z bioplastu</a> a papiera. V oboch prípadoch ide o 100% biologicky odbúrateľné materiály, čím je negatívny vplyv jednorazového riadu na životné prostredie účinne minimalizovaný.</p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Ak sa rozhodnete pre <a href="/25-papierove-pohariky-a-viecka">poháre z papiera</a> alebo bioplastu, neznamená to pre vás žiadne kompromisy pri používaní. Sú kvalitne spracované a svoj obľúbený nápoj si s nimi zaručene vychutnáte.</p>
 • PODNOSY A TÁCKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Jednorazové podnosy a tácky sú neodmysliteľnou súčasťou každého dobrého pikniku, grilovačky či záhradnej párty. <strong>V našej ponuke nájdete</strong> jednorazové oválne podnosy z expandovaného polystyrénu EPS a tiež podnosy a misy z hliníka. Ich použitie je mimoriadne široké a svoje uplatnenie si nájdu v domácnostiach ale aj gastro prevádzkach.</p> <h2>Jednorazové podnosy a tácky z EPS</h2> <p><a href="/38-podnosy-ovalne-eps">Oválny jednorazový podnos</a> je skvelým spôsobom, ako môžete svojim hosťom ponúkať jednohubky, alebo ako si, hoci aj v prírode, vychutnať obloženú misu. Sú <strong>perfektným doplnkom ku cateringu rôznych druhov</strong>.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Ide o veľmi dobre skladovateľný jednorazový riad so širokými možnosťami využitia.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Oválne podnosy, ktoré nájdete v našej ponuke, sú dostupné v bielom a čiernom vyhotovení a vybrať si môžete z viacerých rozmerov.</p> <h3>Jednorazové hliníkové misky nielen na grilovanie</h3> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Veľmi užitočným jednorazovým riadom do domácností a gastro prevádzok je aj hliníkový riad. Je tvarovateľný, ľahko doň zbalíte rôzne druhy pokrmov a čo je najlepšie, vo svojom vnútri <strong>udržiava teplo</strong>. Ak teda do hliníkovej misky s vrchnákom umiestnite horúce jedlo, počas najbližších hodín vám určite nevychladne.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Hliníkové riady sú dostupné v rôznych tvaroch, či už ako oválne misky, hranaté misky, alebo väčšie tácky. Práve <a href="/39-hlinikove-podnosy-a-misy">hliníkové tácky</a> sú super spôsobom, ako podávať chlebíčky či zákusky na záhradnej párty.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Tým, že hliník je veľmi <strong>odolný voči vysokým teplotám</strong>, môžete na hliníkové misy umiestňovať pokrmy aj priamo z grilu. Hliníkové gastro misy sú zároveň skvelým spôsobom, ako pre vašich stravníkov môžete baliť akokoľvek horúce jedlo.</p> <p><i class="fas fa-arrow-circle-right"></i> Nechýbajú u nás ani špeciálne tvarované hliníkové misky a tácky na grilovanie, vďaka ktorým si naplno užijete každú barbeque párty bez toho, aby ste zašpinili gril. Hliníkové tácky na gril sú perfektným spôsobom, ako si prípravu jedla na ohni zjednodušiť.</p>
 • TÁCKY, TANIERE A MISKY
  <p><i class="fas fa-arrow-circle-down"></i> Najpoužívanejším jednorazovým riadom sú bezpochyby tácky, taniere a misky, ktoré sú neodmysliteľnou <strong>súčasťou každého street food festivalu</strong>, jarmokov, hodov a podobných akcií. Malé papierové tácky na zákusky, papierové alebo plastové tanieriky či misky na polievku vhodné do mikrovlnnej rúry. S týmto jednorazovým riadom zaručene vyhoviete každému stravníkovi.</p> <h2>Papierový jednorazový riad</h2> <p><a href="/34-papierove-tacky-hranate">Papierové tácky</a>, taniere a misky sú tradičnou a cenovo dostupnou voľbou, ako zabezpečiť stravovanie na rôznych miestach, väčšinou v exteriéroch. Vybrať si ich môžete v rôznych rozmeroch a sú veľmi skladné.</p> <p>Spolu s jednorazovým príborom ide o univerzálnu možnosť, ako servírovať rôzne pokrmy.</p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Ak ste sa už rozhodli pre <strong>papierový jednorazový riad</strong>, berte do úvahy, aké typy jedál plánujete podávať. Papierové taniere, tácky a misky si totiž môžete zakúpiť aj v <a href="/30-papierovy-riad-hnedy-nepremastitelny">nepremastiteľnej úprave</a>. Takto upravený riad je potom ideálny na podávanie mastných jedál, ako sú napríklad lokše, klobásy alebo pečené mäso.</p> <h3>Plastový jednorazový riad</h3> <p>Na servírovanie mastných jedál je vhodný aj <a href="/35-papierovy-riad-nepremastitelny">plastový jednorazový riad</a>. Vybrať si môžete <a href="/33-plastovy-riad-ps">plastové taniere</a>, misky aj tácky prakticky na všetky typy pokrmov. Zaujímavou možnosťou sú plastové taniere delené na niekoľko častí, ktoré uľahčia servírovanie jedál s viacerými prílohami. Misky a taniere vyrobené z polypropylénu je navyše možné <strong>používať aj v mikrovlnnej rúre</strong>.</p> <h3>Bio jednorazový riad z cukrovej trstiny</h3> <p>Jednorazové taniere, tácky a misky môžu byť tiež <strong>ekologické</strong>, ak sú vyrobené z toho správneho materiálu. Riešením je jednorazový riad vyrobený z lisovaných vlákien <a href="/28-bio-riad-z-cukrovej-trstiny">cukrovej trstiny</a>.</p> <p><img align="left" src="https://markbal.sk/img/cms/tip.png" alt="tip" width="60" height="65" />Sú vhodné pre teplú aj studenú kuchyňu a medzi ich prednosti patrí vysoká pevnosť a odolnosť. Vyskúšajte aj vy najmodernejšie bio jednorazové riady, ktoré vďaka možnosti ich 100% recyklácie môžete využívať bez akýchkoľvek výčitiek.</p>
 • Kelímok na zmrzlinu

Počet produktov: 307

Zobrazuje sa 1-24 z 307 položiek