ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PLASTOVÁ MIEŠADLÁ

Pripravte sa na podávanie špičkových drinkov a koktailov s plastovými miešadlami, ktoré zaručene upútajú pozornosť. Drobnosť, ktorá nemôže chýbať v žiadnom long drinku a ani pri podávaní iných alkoholických a nealko nápojov. Plastové miešadlá...

Pripravte sa na podávanie špičkových drinkov a koktailov s plastovými miešadlami, ktoré zaručene upútajú pozornosť. Drobnosť, ktorá nemôže chýbať v žiadnom long drinku a ani pri podávaní iných alkoholických a nealko nápojov. Plastové miešadlá rôznych tvarov a farieb nielenže vyčarujú úsmev na tvári, ale stanú sa aj praktickým doplnkom, ktorý pomôže vychutnať si nápoj naozaj naplno.

Pripravujete pravidelne rôzne párty, akcie alebo len vo svojom podniku ponúkate miešané nápoje? Myslite na každý jeden detail. Plastové miešadlá do nápojov ponúkame v rôznych variantoch a tak si môžete vybrať presne podľa typu nápojov, ktoré ponúkate.

Plastové miešadlá s rôznymi motívmi a farbami

Výber plastových miešadiel je naozaj jednoduchý. Ak napríklad servírujete exoticky pôsobiace drinky a nebojíte sa trochu experimentovať, perfektne vám poslúžia plastové miešadlá s motívom ananásu alebo bambusu.

tipAk chcete staviť na istotu, výbornou voľbou budú tradičné plastové miešadlá s decentným hranatým dizajnom, prípadne luxusne pôsobiace miešadlá s motívom diamantu. Nápaditou voľbou sú aj miešadlá v tvare golfovej palice, ktoré potešia nejednu dámu či gentlemana vyznávajúceho tento šport. V rámci balenia je zastúpených 5 farieb – oranžová, ružová, zelená, žltá a modrá.

Priehľadné miešadlá

Miešadlá do miešaných drinkov a koktailov ponúkame aj v čírom vyhotovení, kedy je tento sa tento doplnok stane skutočne nenápadným pomocníkom. Horúci alebo studený, krátky či tzv. dlhý, akýkoľvek nápoj sa s nimi bude dať ľahko zamiešať. Vďaka ostrej spodnej časti môžete miešadlo použiť aj ako napichovadlo a tak si budete môcť vychutnať každý jeden kúsok ovocia, ktorý bol súčasťou vášho drinku.

Plastové miešadlá do nápojov | Dekorácie | markbal.sk

Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobrazuje sa 1-1 z 1 položiek