ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PAPIEROVÉ ROZETKY

Záleží vám pri stolovaní doslova na každom detaile? Tak potom si z našej ponuky vyberte papierové rozetky v rôznych veľkostiach a servírujte so štýlom a patričnou eleganciou. Papierové rozetky sú dekoráciou, ktorá by nemala chýbať pri...

Záleží vám pri stolovaní doslova na každom detaile? Tak potom si z našej ponuky vyberte papierové rozetky v rôznych veľkostiach a servírujte so štýlom a patričnou eleganciou. Papierové rozetky sú dekoráciou, ktorá by nemala chýbať pri podávaní kávy, čaju, zákuskov a iných dezertov. Z našej ponuky si určite vyberiete!

Papierové rozetky na podšálky aj na servírovaciu misu

Dokonalosť prestierania spočíva častokrát práve v detailoch. Nejde iba o to, aké použijete riady, ale tiež o to, aké bude ich usporiadanie a akým spôsobom bude ozdobený stôl. Pri návrhu prestierania sa naozaj oplatí porozmýšľať nad každým detailom. Servítky, stuhy, sviečky ale napríklad aj taká drobnosť, akou sú papierové rozetky, ktorými ozdobíte podšálky alebo napríklad podstavec na tortu.

Z čoho sú rozetky vyrobené

Rozetky v tejto kategórii sú vyrobené z kvalitného papiera a vyznačujú sa bielym vyhotovením.

Dostupné sú v rôznych rozmeroch, rozetky do podšálok majú priemer 9 cm, prípadne 13 cm. Väčšie rozetky s priemerom 30 cm resp. 32 cm zas oceníte pri servírovaní torty, zákuskov alebo menších cukroviniek. Väčšie rozetky je možné využiť na podloženie rôznych stojanov a držiakov, alebo na dekoráciu mís a tanierov.  

Využitie rozetiek

tipPapierové rozetky ponúkame v rôznych vyhotoveniach predovšetkým pre gastro prevádzky a ubytovacie zariadenia. Bezpochyby patria do každej kaviarne, cukrárne a reštaurácie, v ktorej majiteľom záleží na vysokej úrovni servisu. Ozdobné papierové rozetky predávame v cenovo dostupných 500-kusových baleniach. 

Papierové rozetky | Dekoračné | Okrúhle | Hranaté | markbal.sk

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek