ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PAPIEROVÉ DEKORAČNÉ KRAJKY

Špeciálne príležitosti si zaslúžia aj špeciálne stolovanie a to môžete docieliť s pôsobivými dekoračnými krajkami, ktoré ozvláštnia každý jeden stôl. Zážitok z podávaného jedla netvorí iba jeho vzhľad, aróma a chuť, ale aj spôsob, akým...

Špeciálne príležitosti si zaslúžia aj špeciálne stolovanie a to môžete docieliť s pôsobivými dekoračnými krajkami, ktoré ozvláštnia každý jeden stôl. Zážitok z podávaného jedla netvorí iba jeho vzhľad, aróma a chuť, ale aj spôsob, akým je podávané. V tejto kategórii nájdete papierové dekoračné krajky, ktoré perfektne poslúžia na servírovanie pri špeciálnych príležitostiach. 

Dekoračné krajky sú neodmysliteľnou súčasťou slávnostného stolovania

Papierové dekoračné krajky sú veľmi elegantným a cenovo dostupným spôsobom, ako ozdobiť stôl, resp. ako zvýrazniť riad pri jeho servírovaní. Dekoračné krajky sa hodia na rôzne príležitosti a ich kombinovanie s ostatnými dekoračnými prvkami je vecou vášho vkusu a fantázie. K dispozícii sú v rôznych tvaroch – najčastejšie sú predávané ako hranaté či okrúhle. Perfektne sa hodia pod koláče, torty alebo zákusky. 

Dekoračné krajky v našej ponuke sú vyrobené z kvalitného papiera, ktorý je poddajný a tak sa dajú perfektne prispôsobiť presne podľa vašich potrieb. Krajky na stôl si môžete vybrať v decentnom bielom, luxusnom zlatom alebo elegantnom striebornom vyhotovení. Hranaté ale aj okrúhle dekoračné krajky si svoje uplatnenie nájdu v reštauráciách, kaviarňach a tiež v cukrárňach. Využiť ich ale môžete aj doma, a to najmä pri rôznych slávnostných udalostiach. 

tipPapierové dekoračné krajky budú perfektne ladiť aj s ostatnými prvkami prestierania, ako sú napríklad rozetky, sviečky alebo organzy. Využijete ich tiež pri servírovaní na spoločenských akciách, svadbách a hodia sa napríklad aj k zákuskom či tortám podávaným na záhradnej párty. Dekoračné krajky z papiera dodávame vo väčších baleniach po 100 kusoch, ale aj v menších baleniach do 10 kusov. 

Papierové dekoračné krajky | Hranaté | Okrúhle | markbal.sk

Počet produktov: 37

Zobrazuje sa 1-24 z 37 položiek