ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

ROZETKY PREMIUM

Malý doplnok, ktorý ale urobí veľký efekt. Tak by sme v skratke mohli charakterizovať prémiové ozdobné rozetky, ktoré dodajú stolovaniu na elegancii. Rozetky sa využívajú pri servírovaní kávy, zákuskov a rôznych iných pochutín. Objavte...

Malý doplnok, ktorý ale urobí veľký efekt. Tak by sme v skratke mohli charakterizovať prémiové ozdobné rozetky, ktoré dodajú stolovaniu na elegancii. Rozetky sa využívajú pri servírovaní kávy, zákuskov a rôznych iných pochutín. Objavte čaro dekoračných rozetiek a zapôsobte na svojich hostí vďaka tomuto prémiovému doplnku.

Perfektné stolovanie

Stolovanie pozostáva z mnohých detailov, ktoré niekedy na prvý pohľad možno ani nezbadáte. Usporiadanie príboru, pohárov a tanierov je nevyhnutným základom pre správne stolovanie. Rovnako dôležitú úlohu ale zohráva aj prestieranie, a to či už vo forme rôznych servítok, sviečok alebo iných dekorácií. Svoje nezastupiteľné miesto tu majú aj ozdobné rozetky, ktoré sú dostupné v rôznych farbách aj rozmeroch. 

Rozetky dodajú stolovaniu punc elegancie

Rozetky z kategórie premium sú vyrobené z kvalitného papiera, majú priemer 9 cm a svojím spracovaním sú najvhodnejšie ako ozdoba na podšálky či pri podávaní menších dezertov a cukroviniek. Štandardom sú rozetky v bielom vyhotovení, no vybrať si môžete aj červené, žlté, bordové alebo béžové rozetky. 

tipSvoje využitie si dekoračné rozetky nachádzajú predovšetkým pri stolovaní v kaviarňach, hoteloch či reštauráciách a tomu sme prispôsobili aj ich balenie. Premium rozetky sú k dispozícii v balení po 500 kusoch alebo 40 kusoch. Nechajte podšálky a podávané cukrovinky naplno vyniknúť s farebnými rozetkami. 

Rozetky premium | Biele | Béžové | Červené | Žlté | markbal.sk

Počet produktov: 10

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek