ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

HYGIENICKÉ POTREBY

Zabezpečte dodržiavanie hygieny ako skutočný profesionál s našimi kvalitnými doplnkami. Ponúkame vám hygienické potreby, ktoré si svoje uplatnenie nájdu na pracoviskách, verejne prístupných miestach, v komerčných a gastro prevádzkach a napokon aj v...

Zabezpečte dodržiavanie hygieny ako skutočný profesionál s našimi kvalitnými doplnkami. Ponúkame vám hygienické potreby, ktoré si svoje uplatnenie nájdu na pracoviskách, verejne prístupných miestach, v komerčných a gastro prevádzkach a napokon aj v domácnostiach. Ich využitie je skutočne všestranné, a to bez ohľadu na to, či hovoríme o papierových utierkach, švédskych utierkach alebo o zásobníkoch, vďaka ktorým zabránite plytvaniu a uľahčíte ich používanie.

Papierové hygienické utierky a hygienické vrecká

Kozmetické utierky z papiera ocení nielen každá dáma, ale každý, komu záleží na vysokej úrovni hygieny za každý okolností. V praktických boxoch nájdete 100, resp. 150 kusov 2-vrstvových kozmetických utierok, ktoré využijete nielen doma, ale aj na cestách. Kozmetické utierky si svoje miesto nájdu napríklad aj na toaletách v reštauráciách či v izbách hotelov alebo penziónov. Hodia sa skrátka úplne všade.

Pre potreby dámskej hygieny sú neoceniteľným pomocníkom balenia s hygienickými vreckami, pričom vybrať si môžete vrecká z HDPE alebo z papiera. Sú nevyhnutnou súčasťou každej dámskej toalety a jej návštevníčkam umožnia narábať s odpadom, ktorý rozhodne nepatrí do záchoda či umývadla.

Zásobníky na hygienické utierky a vrecká

Vo väčšine prevádzok nestačí iba umiestniť samotné utierky a vrecká. Na zachovanie čistoty a pohodlnosti používania vám jednoznačne odporúčame niektorý z nami ponúkaných zásobníkov. Nájdete u nás zásobníky v cenovo dostupnom plastovom ale aj elegantne pôsobiacom vyhotovení.

Švédske utierky

tip Švédske utierky nemôžu chýbať všade tam, kde je čistota a lesk na prvom mieste. Sú výborným spôsobom na dokonalé vyčistenie a leštenie sklenených povrchov, zrkadiel, obkladačiek či antikorových povrchov. Zabezpečte si dostatočnú zásobu švédskych utierok z mikrovlákna a zvládnite vďaka nim upratovanie „na jednotku“.

Hygienické potreby | Papierové utierky a zásobníky | markbal.sk

Počet produktov: 18

Zobrazuje sa 1-18 z 18 položiek