ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

MYDLÁ, VÔŇE A DÁVKOVAČE

Prostredie okolo nás nevnímame iba vizuálne ale aj prostredníctvom vôní. Platí to aj v prípade toaliet, ktoré rozhodne nie sú príjemným miestom, ak nás obťažuje zápach. Ľahko to však môžete zmeniť, na domáce ale aj komerčné použitie ponúkame...

Prostredie okolo nás nevnímame iba vizuálne ale aj prostredníctvom vôní. Platí to aj v prípade toaliet, ktoré rozhodne nie sú príjemným miestom, ak nás obťažuje zápach. Ľahko to však môžete zmeniť, na domáce ale aj komerčné použitie ponúkame rôzne vône a osviežovače vzduchu. Okrem toho ponúkame aj tekuté mydlá na ruky do zásobníkov a samotné dávkovače mydla. Produkty z tejto kategórie sú skrátka určené pre každého, komu záleží na čistote a príjemnej vôni. 

Tekuté mydlo na ruky vo veľkom balení

Poznáte ten pocit, keď si niekde chcete poriadne umyť ruky a v zásobníku nie je žiadne mydlo? Dokáže to poriadne pokaziť dojem. Vyhnite sa týmto situáciám a zásobte sa veľkými baleniami tekutého mydla. Tekuté mydlo do dávkovačov ponúkame v 5-litrových baleniach s príjemnou arómou medu, alebo ovocnou arómou „jablko & hruška“. Môžete si tak byť istý, že nikto nebude mať pocit neumytých rúk. 

Dávkovače na tekuté mydlo

tipAby bolo používanie tekutého mydla efektívne, pohodlné a aby nedochádzalo k plytvaniu, odporúčame vám zaobstarať si dávkovače na tekuté mydlo. Tie sú dostupné v rôznych farebných aj veľkostných vyhotoveniach, takže si presne viete vybrať podľa vašich špecifických potrieb. Väčšie dávkovače na mydlo sú vhodné na miesta s veľkou koncentráciou ľudí, aby ste šetrili čas a nemuseli tekuté mydlo dopĺňať tak často. 

Osviežovače vzduchu

Príjemná aróma je dôležitá vždy, keď chcete urobiť dojem. Spoľahnite sa na osviežovače vzduchu s vymeniteľnými náplňami, ktoré prekryjú nepríjemné zápachy a interiéru dodajú podmanivú vôňu.

Tekuté mydlá | Vôna do osviežovača | Dávkovače mydla | markbal.sk

Počet produktov: 13

Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek