ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

TOALETNÝ PAPIER A ZÁSOBNÍKY

V našej ponuke hygienických potrieb nemôže chýbať ani toaletný papier. Predávame bežný toaletný papier do štandardných domácich zásobníkov a držiakov, ale tiež

V našej ponuke hygienických potrieb nemôže chýbať ani toaletný papier. Predávame bežný toaletný papier do štandardných domácich zásobníkov a držiakov, ale tiež veľké balenia toaletného papiera do zásobníkov rôznych veľkostí, ktoré sú používané predovšetkým na verejne prístupných toaletách. S toaletným papierom a zásobníkmi toaletného papiera od nás zabezpečíte základnú hygienu všade, od domácnosti až po verejné toalety, veľké výrobné prevádzky či nákupné centrá. 

Toaletný papier vo veľkých baleniach

Toaletný papier je nevyhnutnosťou na každej toalete. Zabezpečte ho v dostatočnom množstve a ušetrite vďaka našej cenovo výhodnej ponuke. Nájdete u nás toaletné papiere rôznej kvality a rôznych rozmerov – do bežných zásobníkov sa vám bude hodiť toaletný papier z recyklovaného papieru, ktorý u nás máme za extra výhodnú cenu. 

tipNa miestach s vyššou frekvenciou používania toaliet sú nevyhnutnosťou väčšie balenia toaletných papierov. Toaletný papier JUMBO je dostupný v troch rôznych veľkostiach, pričom vybrať si môžete rôzne úrovne kvality papiera. Ak hľadáte najlacnejší toaletný papier, máme pre vás JUMBO toaletný papier vyrobený z recyklovaného papiera. Ak je pre vás prvoradý komfort, siahnuť zas môžete po 2- a 3-vrstvových toaletných papieroch. 

Zásobníky na toaletný papier

Zásobníky na toaletný papier ponúkajú nielen komfort ale aj účinne zabraňujú plytvaniu s toaletným papierom. Nájdete u nás zásobníky na toaletný papier v rôznych veľkostiach, zvlášť obľúbené sú uzamykateľné zásobníky, vďaka ktorým nedochádza ku krádežiam toaletného papiera.

Veľké zásobníky na toaletný papier JUMBO sú určené všade tam, kde je veľká koncentrácia ľudí.

Naopak, na menej frekventovaných miestach veľmi dobre poslúži aj kompaktný zásobník na toaletný papier z plastu. 

Toaletný papier | Zásobníky | EKO - 2 - 3 vrstvový | markbal.sk

Počet produktov: 22

Zobrazuje sa 1-22 z 22 položiek