ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PAPIEROVÉ UTIERKY A ZÁSOBNÍKY

Iba ťažko by ste hľadali praktickejší doplnok na tak všestranné použitie ako sú práve papierové utierky. Perfektne si rozumejú s celým radom čistiacich prostriedkov, majú výbornú savosť vody a tekutín, a prakticky vždy sa na ne môžete spoľahnúť. Použiť...

Iba ťažko by ste hľadali praktickejší doplnok na tak všestranné použitie ako sú práve papierové utierky. Perfektne si rozumejú s celým radom čistiacich prostriedkov, majú výbornú savosť vody a tekutín, a prakticky vždy sa na ne môžete spoľahnúť. Použiť ich môžete na čistenie, leštenie ale aj sušenie.

Papierové utierky na univerzálne použitie

Papierové utierky ponúkame vo veľkých baleniach predovšetkým pre komerčné prevádzky, no svoje uplatnenie si nájdu úplne všade. V gastro prevádzkach, zdravotníctve, vo výrobe ale aj v iných priemyselných prevádzkach. Sú nevyhnutnou súčasťou všade tam, kde je potrebné zabezpečiť aspoň základnú úroveň čistoty. V našej ponuke tak nájdete veľké papierové role utierok ale aj kuchynské utierky vo väčších baleniach či cenovo dostupné papierové utierky Tissue. 

Rolky papierových utierok ponúkame s rôznymi dĺžkami, pre potreby priemyslu sú ideálne 100 metrové role, pre použitie v kuchyni sú kvôli šetreniu priestorom vhodnejšie skôr užšie role s menším počtom útržkov. Na rýchle použitie sú zas ideálne papierové utierky Tissue, ktoré sú dodávané aj ako skladané. 

Nezabudnite ani na zásobník papierových utierok

Aby ste mohli mať papierové utierky vždy pripravené po ruke, je dôležité zaobstarať si kvalitný zásobník. Na pracoviskách je ideálnou voľbou Tissue zásobník pre skladané alebo rolované papierové utierky.

tipPre potreby priemyslu sú zas určené kovové odvinovače utierok, ktoré sa dajú umiestniť buď na stenu, alebo samostatne pomocou stojanu. Výberom kvalitného zásobníka zabraňujete plytvaniu s papierovými utierkami a zvyšujete komfort používania tohto čistiaceho prvku.

Papierové útierky a zásobníky papiera | Odviňovače | markbal.sk

Počet produktov: 17

Zobrazuje sa 1-17 z 17 položiek