ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PAPIEROVÉ UTERÁKY V ROLI

Papierové uteráky v roli sú vhodné na použitie v gastro prevádzkach, výrobnom sektore, na pracoviskách a tiež v zdravotníckych zariadeniach. Ich využívaním prispievate k udržaniu čistoty v priestore a tiež v dodržiavaní hygienických...

Papierové uteráky v roli sú vhodné na použitie v gastro prevádzkach, výrobnom sektore, na pracoviskách a tiež v zdravotníckych zariadeniach. Ich využívaním prispievate k udržaniu čistoty v priestore a tiež v dodržiavaní hygienických štandardov vašich zamestnancov a návštevníkov. Komfort pri používaní papierových utierok na ruky vám zabezpečia profesionálne zásobníky s automatickým odstrihom

Základom hygieny je kvalitný zásobník na papierové rolky

Nenechávajte pri zabezpečovaní hygieny nič na náhodu a investujte do kvalitného zásobníka na papierové rolky. Ušetríte si množstvo času, námahy a v konečnom dôsledku aj financie. Zásobníky Intro v atraktívnom vyhotovení vás svojou funkcionalitou presvedčia o tom, že so zabezpečovaním hygienických pomôcok si nemusíte robiť žiadne starosti. V porovnaní s inými riešeniami na čistenie a sušenie rúk ide o ekonomicky zmysluplnú voľbu, a to hneď z niekoľkých dôvodov. 

Výhody zásobníkov

tipHlavná výhoda zásobníkov Intro s automatickým odstrihom spočíva v tom, že sa týmto spôsobom predchádza plytvaniu s papierovými uterákmi. Automatické odstrihovanie je zároveň veľmi komfortné a rýchle, a tak vašich zamestnancov či zákazníkov nebude nijako zdržiavať. V tejto súvislosti je dôležité spomenúť, že ide o skutočne hygienické riešenie, pretože osoba sa dotýka iba uteráka, ktorý napokon aj použije. V neposlednom rade, dôležitou vlastnosťou týchto zásobníkov je aj možnosť jednoduchého a rýchleho dopĺňania, čím zasa vy alebo váš personál ušetríte čas. 

Papierové rolky na ruky v balení pre komerčné prevádzky

Záleží nám na vašom pohodlí a aj preto k týmto zásobníkom ponúkame kvalitné papierové uteráky v roli, ktoré sú dostatočne veľké a tak nie je potrebné ich časté dopĺňanie. Papierové 2- alebo 3-vrstvové uteráky na ruky ocenia všetci vaši zamestnanci či zákazníci, a to aj pri každodennom používaní. 

Papierové uteráky v roli | Zásobník uterákov | markbal.sk

Počet produktov: 10

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek