ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PAPIEROVÉ SKLADANÉ UTERÁKY

Papierové skladané uteráky patria medzi cenovo najdostupnejšie spôsoby, ako zabezpečiť na toaletách čistotu a hygienu. Ich použitie je rýchle, jednoduché a efektívne, navyše, ak sú umiestnené v kvalitnom zásobníku, ich dopĺňanie je...

Papierové skladané uteráky patria medzi cenovo najdostupnejšie spôsoby, ako zabezpečiť na toaletách čistotu a hygienu. Ich použitie je rýchle, jednoduché a efektívne, navyše, ak sú umiestnené v kvalitnom zásobníku, ich dopĺňanie je doslova záležitosťou niekoľkých sekúnd.

Ako si vybrať tie správne a v čom sú papierové skladané uteráky neprekonateľné? 

Skladané papierové uteráky majú miesto všade tam, kde sa nachádza kúpeľňa alebo toalety prístupné väčšiemu počtu ľudí. Z pohľadu hygieny nie je možné veľakrát zabezpečiť dostatočnú frekvenciu prania a vymieňania bavlnených uterákov. Vtedy sú jednorazové uteráky na ruky jasnou voľbou, a to ako z pohľadu praktickosti, tak aj financií. 

Okrem papierových uterákov nezabudnite ani na kvalitný zásobník

Jednorazové papierové uteráky sú tak ideálnou voľbou pre všetky miesta s veľkou frekvenciou ľudí. Na to, aby ich ale ľudia používali a aby uteráky nespôsobovali viac neporiadku, je potrebné zabezpečiť na tieto miesta aj kvalitný zásobník na skladané uteráky. Tie umožnia jednoduché doplnenie uterákov a tiež jednoduché a rýchle vytiahnutie uteráku s minimom kontaktu, čo opäť pomáha celkovému dodržiavaniu hygieny. 

tipK zásobníku na skladané uteráky odporúčame umiestniť dostatočne veľký smetný kôš, kam poputujú už použité uteráky. Nenechajte svojich návštevníkov hádzať papierové uteráky do odtoku alebo záchoda, pretože tak hrozí ich upchatie.

tipAk už stojíte pred výberom papierových skladaných uterákov, uprednostniť môžete buď uteráky z recyklovaného papiera, alebo uteráky Tissue v bielom vyhotovení. Skladané papierové uteráky ponúkame v baleniach po 5 000, resp. 3 200 kusoch. 

Papierové skladané uteráky | Zásobník skladacích uterákov | markbal.sk

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek