ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

PAPIEROVÉ UTERÁKY A ZÁSOBNÍKY

Všade tam, kde dochádza k umývaniu rúk je potrebné zabezpečiť aj ich pohodlné usušenie. Kým v domácnosti na tento účel perfektne poslúžia aj bežné textilné uteráky, na miestach prístupných väčšiemu množstvu ľudí je potrebné nájsť iné riešenie. Tým sú...

Všade tam, kde dochádza k umývaniu rúk je potrebné zabezpečiť aj ich pohodlné usušenie. Kým v domácnosti na tento účel perfektne poslúžia aj bežné textilné uteráky, na miestach prístupných väčšiemu množstvu ľudí je potrebné nájsť iné riešenie. Tým sú predovšetkým papierové uteráky rôznych foriem umiestnené v zásobníkoch. 

Hygiéna na verejných miestach

Na verejne dostupných miestach, ale aj v prevádzkach, ktoré denne navštevuje množstvo ľudí, je potrebné zabezpečiť dostupnosť toaliet a spolu s nimi aj určitú úroveň hygieny. V reštaurácii, v kaviarni ale aj v nákupných centrách či zdravotníckych zariadeniach je dôležité ponúknuť návštevníkom možnosť umyť si ruky a nevyhnutným pomocníkom na zabezpečenie hygieny je zásobník papierových uterákov

Papierové uteráky sú cenovo dostupným riešením zabezpečenia základnej hygieny

Papierové jednorazové uteráky sa vyskytujú najčastejšie v dvoch formách – ako skladané papierové uteráky alebo na rolke. V závislosti od toho, pre aký typ papierových uterákov sa rozhodnete, je potrebné prispôsobiť a vybrať aj konkrétny typ zásobníka. V našej ponuke nájdete ako zásobníky na skladané uteráky, tak aj zásobníky s odstrihom uterákov, ktoré sú vhodné pre rolované papierové uteráky. 

tipZásobníky sú k dispozícii v rôznych dizajnoch a tak ich môžete ľahšie zladiť s ostatným vybavením toalety, resp. kúpeľne. Odstrih v prípade zásobníkov pre rolované papierové utierky môže byť aj automatický, čo napomáha celkovému komfortu používania. 

Uvedomujeme si, aké môže mať použitie jednorazových uterákov dopady na životné prostredie a aj preto ponúkame skladané jednorazové uteráky z recyklovaného papiera. Rolovacie jednorazové uteráky si zas môžete vybrať v 3- a 2-vrstvovom variante.

Papierové uteráky skladané alebo s odstrihom | Zásobníky | markbal.sk

Počet produktov: 11

Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek