ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

JEDNORÁZOVÉ HYGIENICKÉ ODEVY

Jednorazové hygienické odevy v rámci tejto kategórie majú za úlohu chrániť pred znečistením toho, kto ich má práve oblečené. Okrem toho sa ale využívajú aj na to, aby nedošlo k znečisteniu či kontaminácii priestorov, kde sa pohybuje verejnosť. Svoje...

Jednorazové hygienické odevy v rámci tejto kategórie majú za úlohu chrániť pred znečistením toho, kto ich má práve oblečené. Okrem toho sa ale využívajú aj na to, aby nedošlo k znečisteniu či kontaminácii priestorov, kde sa pohybuje verejnosť. Svoje využitie si tak nachádzajú najmä v nemocniciach, zdravotníckych zariadeniach, ale aj v prevádzkach chemického či potravinárskeho priemyslu. Ponúkame vám jednorazové hygienické odevy v rôznych strihoch, aby ste mohli spoľahlivo chrániť seba a svoje bezprostredné okolie. 

Jednorazová zástera aj celý plášť – hygienické odevy od hlavy po päty

Rýchlo, jednoducho a účinne – tak by sme v skratke mohli charakterizovať, ako fungujú jednorazové pracovné odevy, ktoré nájdete v našej ponuke.

Sú vyrobené z kvalitného polyetylénu (PE), vďaka ktorému neprepustia nečistoty do okolia a vaše oblečenie spoľahlivo ochránia.

Tieto ochranné odevy sú tak veľmi ľahké, dobre sa dajú skladovať a v prípade potreby aj veľmi rýchlo pripraviť na použitie.

Tým, že účinne pomáhajú zabraňovať znečisteniu priestoru, ušetríte vďaka nim množstvo času, ktorý by ste inak museli venovať upratovaniu. 

Kvalitné jednorazové hygienické odevy

Ponúkame v rôznych formách. Predovšetkým v gastro prevádzkach a potravinárstve si svoje uplatnenie nájdu jednorazové zástery z polyetylénu pripravené vždy spoľahlivo ochrániť prednú časť vášho odevu. Ak potrebujete ešte účinnejšiu ochranu, perfektnou voľbou je kvalitný plášť s kapucňou, ktorý môžete ponúknuť napríklad návštevám vo vašich priestoroch. PE plášť poskytuje kompletnú ochranu odevu a tiež poslúži aj namiesto pokrývky hlavy. 

tipAk máte prevádzku a často vás trápia znečistené podlahy, riešením sú jednorazové návleky na topánky. Vaši návštevníci si ich ľahko navlečú a vám tak ušetria množstvo práce. V tejto kategórii nechýbajú ani ochranné jednorazové rukávniky, ktoré sú ako stvorené pre potreby gastro prevádzok a potravinársky priemysel.  

Jednorázové hygienické odevy | Ochranné odevy | markbal.sk

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek