ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

JEDNORÁZOVÉ RUKAVICE

Nielen v zdravotníctve a v potravinárstve, ale aj v mnohých iných oblastiach je používanie jednorazových rukavíc nevyhnutnosťou. Ak vám záleží na zachovaní vysokých hygienických štandardov, jednorazové rukavice sú základným predpokladom...

Nielen v zdravotníctve a v potravinárstve, ale aj v mnohých iných oblastiach je používanie jednorazových rukavíc nevyhnutnosťou. Ak vám záleží na zachovaní vysokých hygienických štandardov, jednorazové rukavice sú základným predpokladom na ich dosiahnutie. V našej ponuke nájdete jednorazové rukavice zo štyroch rôznych materiálov. Vysvetlíme vám, aké sú medzi nimi rozdiely a ako si vybrať tie správne. 

Jednorazové rukavice latexové

Nepudrované latexové rukavice sú ideálne pre oblasť zdravotníctva, potravinárstva a všade tam, kde by bola kontaminácia púdrom neželaným javom. Dajú sa ľahko navliecť a predstavujú spoľahlivú ochranu. Čo sa týka ceny aj komfortu používania, ide o zlatú strednú cestu. Vnútorná časť rukavíc je upravená tak, aby sa rukavice ľahko navliekali a boli pri nosení pohodlné. Veľkou výhodou je ich odolnosť voči pretrhnutiu.

Jednorazové rukavice vinylové 

Ak z nejakého dôvodu nemôžete použiť latexové rukavice, vhodnou alternatívou sú vinylové jednorazové rukavice, ktoré u nás nájdete v pudrovanom aj nepudrovanom vyhotovení. Sú vhodné aj pre citlivú pokožku a problémy nespôsobujú ani pri dlhšom nosení. 

Jednorazové rukavice nitrilové

tipNitrilové jednorazové rukavice sú obvykle modré alebo čierne, bezprašné a vyznačujú sa výbornou odolnosťou voči rôznym chemikáliám. Sú ideálnou voľbou pre ľudí alergických na latex, na nosenie sú veľmi pohodlné. 

Jednorazové rukavice z materiálu HDPE v blokovom vyhotovení

Svoje využitie nachádzajú vtedy, ak potrebujete ponúknuť jednorazové rukavice HDPE vašim zákazníkom, napríklad na naberanie nebaleného pečiva alebo iného tovaru.

Jednorazové rukavice z latexu, vinylu a nitrilu ponúkame v troch rôznych veľkostiach – S, M a L, pričom balené sú po 100 kusoch. 

Jednorázové rukavice | Latexové | Vinylové | Nitrilové | markbal.sk

Počet produktov: 20

Zobrazuje sa 1-20 z 20 položiek