ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

JEDNORÁZOVÉ POKRÝVKY HLAVY

Pracujete alebo podnikáte v segmente, kde sa vyžaduje ochranná pokrývka hlavy? Jednoduchým a cenovo dostupným riešením sú jednorazové pokrývky hlavy, ktoré predstavujú veľmi účinnú ochranu. Nebudú vás nijako obmedzovať a svoju úlohu si...

Pracujete alebo podnikáte v segmente, kde sa vyžaduje ochranná pokrývka hlavy? Jednoduchým a cenovo dostupným riešením sú jednorazové pokrývky hlavy, ktoré predstavujú veľmi účinnú ochranu. Nebudú vás nijako obmedzovať a svoju úlohu si pri správnom používaní vždy spoľahlivo splnia. Okrem jednorazových čepcov nájdete v našej ponuke aj štýlové kuchárske čiapky.  

Čepiec ako jednorazová pokrývka hlavy

Na miestach s vysokou úrovňou hygieny by malo byť samozrejmosťou nosenie ochranných pokrývok hlavy. Sú navrhnuté tak, aby ste si ich mohli pomocou elastického okraja rýchlo a jednoducho nasadiť. Jednorazové pokrývky hlavy sú vyrobené z extra ľahkého netkaného materiálu zabezpečujúceho dostatočnú priedušnosť. 

tipJednorazová ochrana hlavy vás tak nebude pri práci ani iných činnostiach nijako obmedzovať. Vybrať si navyše môžete jednorazový čepiec v bielom alebo modrom vyhotovení, prípadne čepiec vybavený šiltom

Kuchárske čiapky

Poriadnemu kuchárovi nemôže chýbať ani poriadna kuchárska čiapka. Ponúkame vám štýlové kuchárske čiapky z papiera, ktoré sú zárukou pohodlného nosenia. Cenovo dostupné kuchárske čiapky u nás nájdete v čiernom aj bielom vyhotovení. 

Papierové kuchárske čiapky v tvare lodičky u nás nájdete v balení po 25 kusov, ktoré je určené predovšetkým pre reštauračné zariadenia.

Využiť ju ale môžete aj sami napríklad vo fast food stánku a lákať s ňou okoloidúcich.

Ak by ste mali záujem o výraznejšiu kuchársku čiapku, sú u nás k dispozícii aj papierové čiapky vo vyššom vyhotovení balené po 10 kusoch. 

Jednorázové pokrývky hlavy | Čepiec | Kuchárska čiapka | markbal.sk

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek