ECO BIO PRODUKTY PDF
ONLINE KATALÓG PDF

OCHRANNÉ ŠTÍTY TVÁRE / POMÔCKY

Ochrana pred kvapôčkovými infekciami a vírusmi je veľmi aktuálna najmä v súvislosti so šírením koronavírusu. Ak vám záleží na vlastnom zdraví a zdraví vašich blízkych, pomôže vám pri tom ochranný štít tváre. Ide o užitočnú hygienickú...

Ochrana pred kvapôčkovými infekciami a vírusmi je veľmi aktuálna najmä v súvislosti so šírením koronavírusu. Ak vám záleží na vlastnom zdraví a zdraví vašich blízkych, pomôže vám pri tom ochranný štít tváre. Ide o užitočnú hygienickú pomôcku, ktorú naplno ocenia všetci, ktorí musia ochranné pomôcky tváre používať dennodenne. 

tipPoužívanie ochranného štítu tváre so sebou prináša viacero výhod. Tou hlavnou je výrazné zníženie rizika prenosu drobných kvapôčok pri rozprávaní, kašľaní a kýchaní. Ak vám záleží na maximálnej úrovni hygieny a bezpečnosti, no nechcete sa vzdať komfortu pri nosení, ochranné štíty tváre sú ideálnou voľbou. 

Hlavné výhody ochranného tvárového štítu

Ochranné štíty tváre nájdete v našej ponuke v dvoch vyhotoveniach – bielom alebo čiernom. Ich najdôležitejšou výhodou je však to, že na rozdiel od rúška alebo respirátora chránia celú tvár. Ochranné tvárové štíty je možné používať opakovane, takže ide o hygienickú pomôcku s minimálnymi dopadmi na životné prostredie. 

Ďalšie prednosti ochranného tvárového štítu spočívajú predovšetkým v komforte pri nosení. Vďaka dostatočne veľkej priehľadnej časti sa môžete spoľahnúť na skvelú viditeľnosť.

Problémy tento štít nespôsobuje ani osobám, ktoré nosia okuliare.

Celkovému pohodliu prispieva aj možnosť nastavenia veľkosti a tiež mäkké výplne tých častí, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Vďaka svojmu vyhotoveniu je ochranný štít tváre aj veľmi ľahký, takže jeho nosenie vás nebude nijako zaťažovať.

Nenechajte sa obmedzovať pri ochrane vášho zdravia a stavte na ochranné štíty tváre, o ktorých počas nosenia prakticky ani nebudete vedieť.

Ochranné štíty tváre | Ochranné pomôcky | markbal.sk

Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobrazuje sa 1-1 z 1 položiek